Veleúspěšný Battlefield 1943

Nový rekordman v rámci digitální distribuce.

Multiplayerová akce v Battlefield 1943 měla od začátku července, kdy se objevila na trhu, zaznamenat už 600,000 downloadů! Jde totiž o počin distribuovaný pouze online cestou, počin, který zaslouženě získal řadu pochvalných referencí a kladných hodnocení.

Díky výše naznačenému číslu nepřekvapí, že hra se může pyšnit statusem nejrychleji se prodávajícího titulu, v kategorii her ke stažení, v rámci prvního dne a týdne na Xbox Live konzole X360. V případě PS3 a služby PlayStation Network platí nemlich to samé, ale pouze se zohledněním USA.

Zbývá ještě připomenout, že brzy po vydání Battlefield 1943 došlo k přetížení EA serverů, kvůli mimořádnému zájmu hráčů, kteří tu za prvních 24 hodin zaznamenali na pět milionů zářezů. Hranice 43 milionů celkově zabitých virtuálních vojáků (s bonusem v podobě otevření další herní mapy) se přitom podařilo na X360 dosáhnout za 5 dní, na PS3 za osm dní.

Pokud máte zájem se také zúčastnit téhle druhé světové války, nachystejte si 1,200 MS bodů nebo 13 EUR. Oficiální stránka projektu je k nahlédnutí zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna