Nahrávka půlhodiny ze Skyrim

"Utekla" z promítání pro masy na QuakeConu.

Pokud jste nedočkavci, co odpočítávají dny, než vyjde Elder Scrolls: Skyrim, máme pro vás dobrou zprávu. Na Quakeconu byla více než třicetiminutová prezentace této hry, ze které někdo pořídil záznam. "Prosím, nenahrávejte tento záznam," říká na začátku Todd Howard z Bethesdy. Zdá se, že ho všichni neposlechli.

Hned na začátku říkají, že jde o prezentaci verze pro Xbox 360 (diváci bučí, na Quakecon chodí očekávaně zastánci PC scény). "To jsem čekal, ale PC verze bude vypadat mnohem lépe." Jakmile se ale objeví detailně propracovaný otevřený svět s krásnou vegetací a stromy všude okolo, diváci už tleskají. Člověk prezentující hry ukazuje také horu v pozadí a říká, že se na ní dá klidně vyjít. Bez nahrávání i na X360. Ukazuje také přepínání mezi první a třetí osobou.

The Elder Scrolls: Skyrim - Quakecon

Mirror videa zde (170MB).

Zajímavé je také kombinování dvou rukou pro různé typy bojů. V jedné ruce můžete mít meč a ve druhé štít, ale štít si například můžete vyměnit za kouzlení. Takže nepřítele zmrazíte a "doděláte" ho pak mečem.

Krásně také vypadá pohyb v menu a možnost detailně si prohlédnout všechny věci, které máte v inventáři. Originální je i Skills menu, při kterém se díváte jakoby do nebe a jednotlivé sekce jsou ve stylu hvězdných soustav.

Když pak vejde do města, sledujeme, jak si zdejší lidé žijí vlastním životem a podle Bethesdy je možné dělat všechno, co vidíme dělat i zdejší obyvatele. Postava ve hře pak nasedne na koně a vydává se do hor. "Veškerý sníh, který okolo vidíte, se mění dynamicky." A co nás čeká na vrcholku? Samozřejmě, drak. Hodně povedený je moment, kdy bojujete s drakem a vyvoláte kouzlo "Storm Call". V tu ránu nastane všude okolo velká bouřka s deštěm, která stěžuje drakovi létání (nehledě na to, že čas od času dostane ránu bleskem).

Reklama

Související obsah

Videosrovnání všech konzolových verzí Cyberpunk 2077

PC je králem a následuje Stadia + změny v patchi.

Pozor na nevratně poškozené uložené pozice Cyberpunk 2077 na PC

Rada od obchodu tvůrců, jak se tomu vyhnout.

Upoutávky na příští Dragon Age a také na Mass Effect

Nový protagonista v jednom a staří známí ve druhém.

Také na webu...

- komentáře (19)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna