Vyjde vůbec DirectX 11 patch pro Crysis 2?

Zatím to vypadá, že možná vůbec ne.

Čekáte, kdy konečně vyjde patch na Crysis 2, který v PC verzi hry zprovozní podporu DirectX 11? Je dost možné, že se třeba nikdy nedočkáte. EA a Crytek totiž kolem patche neustále mlží a nechtějí nic říct.

Nejprve jedna německá stránka přišla s neověřenou zprávou, že toto pondělí by měl patch vyjít, ale když se nic nestalo, na oficiálních fórech Crysis 2 to začalo vřít. V tu chvíli se do diskuze pustil také komunitní manažer Cryteku a řekl něco, co spoustu fanoušků mírně vyděsilo.

"Žádný takový patch nikdy nebyl potvrzen. Nechápu, proč o něm někdo psal," napsal na fórum. A také vysvětlil, proč vlákno, kde lidi diskutovali o DirectX 11 patchi, zamkli. "Zamkli jsme to vlákno ze stejného důvodu, ze kterého zamykáme vlákna, kde se probírají nepřesné informace. Když budeme mít nějaké velké oznámení ohledně Crysis 2, bude to na hlavní stránce MyCrysis. Pokud si někde přečtete něco o patchi a nebude to na MyCrysis.com, nevěřte tomu, nemusí to být pravda."

Znamená to tedy, že se DirectX 11 patche nedočkáme? EA se k celé kauze dnes vyjádřilo takto: "Zatím jsme oficiálně žádné informace o DX11 patchi nezveřejnili." Což nedává moc smysl, co si budeme povídat.

V jednu chvíli se na Twitteru jednoho z programátorů Cryteku objevila zpráva, že pracuje na DirectX 11 podpoře pro Crysis 2, ale za pár hodin byl tento jeho tweet zase vymazán. Co to znamená, to nikdo neví a jsou to pouze spekulace. Eurogamer.cz k věci zjišťuje další informace...

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (27)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna