Vyšel patch 1.2 pro Zaklínače 2

Kadeřníci fungují i v české verzi.

Slíbený druhý patch pro Zaklínače 2 ve verzi 1.2 už je konečně venku (50 MB, mirrory GH, TPS, AG), většině z vás by se ale měl stáhnout automaticky už při spuštění hry. Majitelé hry na Steamu samozřejmě využijí tamní interní systém pro stahování updatů a všichni by se rozhodně měli nejdřív přesvědčit, že už mají svého Zaklínače 2 v doposud poslední verzi 1.1.

A lze tento patch aplikovat i na českou verzi? "Patch funguje i na českou verzi. Doporučujeme stáhnout jej přímo přes launcher hry," napsal Comgad na své facebookové stránky.

Jak nejspíš víte ze čtvrteční konference v LA, nový patch obsahuje sedm doposud vydaných stažitelných přídavků (Blue Stripes Combat Jacket, Ultimate Alchemist's Outfit, Ultimate Mage's Outfit, Ultimate Swordman's Outfit, Finisher Pack, Mysterious Merchant a Troll Trouble) plus zbrusu nové DLC Barbers and Coiffeuses, které v praxi znamená pět extra účesů pro Geralta. Ve hře prý máte kontrolovat nástěnky a ptát se po holičích a kadeřnictvích, abyste objevili jejich stanoviště: v první kapitole vás ve Flotsamu ostříhá majitel antikvariátu Einar Gausel, ve druhé kapitole to bude Sambor nebo Felicia Cori a ve třetí začínající kouzelnice z Loc Muinne.

Kromě toho patch přináší třicet dalších drobnějších úprav: savy se nyní komprimují, zabírají tak méně místa a lze je mazat přímo z menu, přibyla podpora sluchátek Logitech G35 a USB headsetů s integrovanými zvukovkami, mapování akcí na konkrétní klávesy je nyní snažší, při soubojích se vám budou lépe blokovat protivníkovy rány atd. Kompletní seznam změn naleznete zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna