Vývoj BioShocku pro VITA je pozastaven

Práce se obnoví až po dokončení Infinite.

Pokud jste doufali, že BioShock na PlayStation Vita vyjde krátce poté, co vydají BioShock: Infinite, asi vás nepotěšíme. Práce na Vita verzi byly totiž pozastaveny, než bude dokončeno Infinite. Prozradil to sám tvůrce série a šéf studia Irrational Games Ken Levine pro časopis Wired.

"Tyto hry vám zaberou veškerý čas a musíme neustále postupovat kupředu, ale je těžké se soustředit na něco jiného než dokončíte, co máte rozdělané," řekl.

"S Infinite budeme za chvíli u cíle. Ale ano, teď se na Vita hru nesoustředíme tolik, jako se na ni budeme soustředit později."

Ken Levine už dříve řekl, že Sony je skvělý partner, ale neměl příliš radost oznamovat BioShock na Vita, aniž by měl cokoli, co by mohl na toto zařízení ukázat. "Nemám rád jenom něco říkat. Chci nejprve něco ukázat a pak o tom mluvit, protože je složité mluvit o abstraktních věcech."

Už minulý rok Ken Levine mluvil o tom, že by možná tým pracující na BioShock Vita outsourcovali, ale pouze v případě, že budou mít jistotu, že si hra udrží jejich kvalitu. Podle tohoto vyjádření se ale zdá, že se nakonec rozhodli Vita verzi vytvořit přímo v Irrational Games.

Reklama

Související obsah

Titulní sekvence Far Cry 6 je tím nejlepším z UbiSoft Forward

+ filmeček už oficiálně a v angličtině.

Watch Dogs Legion vyjde 29. října 2020

+ nových 7 minut z hraní, filmeček od autora Spider-Mana.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna