Xboxový Zaklínač 2 potvrzen

Anabáze se blíží ke konci.

Anabáze okolo různých spekulací na toto téma se blíží ke konci. Ještě než CD Projekt dnes večer oficiálně ohlásí své budoucí plány se sérií Zaklínač a přídavky, je tu čerstvá zpráva z Polska.

Tamním obchodům se asi nechtělo zůstávat v práci přesčas, a tak zalistovaly nový produkt už teď. Konkrétně polské online-shopy Ultima a Gram nahodily do své nabídky xboxovou verzi Zaklínače 2, čímž potvrdily nedávné zvěsti ratingové organizace ESRB.

Zajímavé na tom jsou dvě věci: že hra pro X360 prý vyjde v půlce listopadu letošního roku, tedy v období, kterému se i mnohem silnější značky obloukem vyhýbají kvůli silné konkurenci na trhu. A zadruhé, že PS3 verze i tentokrát absentuje, takže majitelé této konzole asi skutečně ostrouhají.

Více za pár hodin z pre-E3 konference CD Projektu vysílané přímo z Los Angeles. Vedoucí testerů Comgadu Filip Ženíšek dnes něco málo prozradil dopředu: "S patchem 1.2 se do druhého Zaklínače nainstalují všechny dosud vydané balíčky DLC plus jeden navíc. Někomu se snad nelíbil Geraltův účes?"

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna