Brzký Zaklínač 2.0 update v detailech a obrázcích

Z módu Aréna se stává nový Mortal Kombat.

Nosným sdělením včerejší konference polského CD Projektu nebylo, že xboxová konverze Zaklínače 2 v zimě přinese o čtyři minuty delší intro, ani krátkodobá sleva na Steamu na 30 eur, když předtím se dal sehnat levněji. Hlavní novinkou bylo zveřejnění prvních obrázků z updatu 2.0 a jeho podrobnější přiblížení oproti srpnovému oznámení, které před Gamescomem zapadlo.

Mód Aréna se zdá být nečekaně hutný, protože na vás má nabíhat celkem 30 různých vln nepřátel s vzrůstající obtížností. Krveprolití v nové lokaci, zapomenuté pevnosti království Keadwen, budou přihlížet diváci, kteří dynamicky zareagují na vaše výkony. Když se bude dařit, zatleskají, když ne, budou na vás něco házet.

Po každém dokončeném kole si můžete vybrat ze tří cen, které se možná šiknou při návštěvě obchodu nabízejícího výbavu a vylepšení. Utkáte se s novým monstrem v podobě vlkodlaka. I s ním vám v boji občas mohou vypomoci tři další postavy, díky čemuž se na mysl vkrádá podobnost s rubačkou LOTR: War in the North. Tito mág, rytíř a trpaslík občas něco pronesou v dialozích, jimž se přizpůsobí uživatelské rozhraní (GUI), zatímco na pozadí zahraje nová hudba. O propojení s Facebookem a oficiálním fórem se už ví z dřívějška, stejně jako o ultra těžké obtížnosti Dark.

Mód Aréna má být podle slov autorů "nekonečně znovuhratelný". Když se na něj podíváme kolem a kolem, skoro působí jako taková menší samostatná hra, trochu jako náhražka na PC absentujícího Mortal Kombatu. "S tímto updatem a více než milionem prodaných kusů Zaklínače 2 jsme všem dokázali, že nepotřebujete agresivní DRM ochranu ani drahá DLC, abyste měli dobré finanční hospodaření," podtrhl šéf CD Projektu Adam Badowski jejich filozofii.

Update 2.0 pro Zaklínače 2 bude k dispozici zdarma pro všechny majitele původní hry od příštího čtvrtka 29. září, u nás v češtině od Comgadu.

Reklama

Související obsah

PC konverze Horizon Zero Dawn se ihned stala bestsellerem

+ obrázky, HW nároky, technické vychytávky.

Zdarma Watch Dogs 2 PC za jednu "maličkost"

+ video-pozvánka na nedělní show UbiSoft Forward.

Už víme, kdy proběhne xboxová událost roku

Co si zakroužkovat do kalendáře a co tam čekat?

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna