Zaklínač 2 má být hezčí než Dragon Age II

Producent se opřel do konkurence.

Při nedávné předváděčce Zaklínače 2 se redaktoři PC Gameru zeptali vývojářů z CD Projektu Red, jak se jejich dílko liší od konkurenčního Dragon Age II.

"Náš Zaklínač 2 vypadá po grafické stránce mnohem lépe než Dragon Age II. Myslím to vážně, miluju hry od Bethesdy i BioWare, vždyť je hraju, ale buďme teď upřimní - ten rozdíl v grafice mezi Zaklínačem 2 a Dragon Age II nemůžete přehlédnout. Naše hra prostě vypadá líp," řekl senior producer Tomas Gop.

"Dále nemáme jen tak nějaký obyčejný svět fantasy," srovnal tvůrce. "Autor knižní předlohy Andrzej Sapkowski strávil s vytvářením světa Zaklínače velkou část svého života a to nám vyhovuje. Celý tenhle svět je konzistentní a tak nějak i logický."

Jako další věc vidí Gop rozhodnutí, která musíte v Zaklínači 2 udělat. "Nemyslím si, že se na ně můžete dívat černobíle jako na 'zlé nebo špatné', resp. 'dobré a zlé'. Vždycky když při vývoji Zaklínače připravujeme půdu pro nějaká rozhodnutí, bereme v úvahu ty možnosti, kterých by se asi držel normální člověk. Hlavně to není tak hrozně černobílé rozhodování," řekl Gop.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (31)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna