Zaklínač 2 na GOG.com bez DRM

Pouze exe soubor bez ochrany.

Někteří si mohou myslet, že jsou v CD Projektu šílenci. Sami říkají, že to o nich spousta lidí z branže říká. Zkouší ale nové věci a to se musí ocenit. Například se rozhodli vydat očekávané RPG Zaklínač 2 na svém GOG.com bez jakékoliv DRM ochrany. Dostanete pouze soubor s koncovkou exe, se kterým si můžete dělat, cokoliv jen budete chtít.

Pokud si hru předobjednáte na GOG.com, dostanete navíc řadu zajímavých bonusů. Hned při předobjednávce budete mít k dispozici první tracky ze soundtracku, které se na oficiálním OST vydání ani neobjeví, získáte HD pozadí na plochu, avatary a fotografie z výroby hry.

To není zdaleka všechno. V PDF potom při vydání dostanete artbook, průvodce hrou a manuál. Samozřejmostí je soundtrack v MP3, v PDF dostanete také vystřihovánku, mapy a dopisy a video z výroby hry (což je to samé, co ve sběratelské krabicové edici). K tomu všemu ještě jednu hru zdarma od GOG.com.

No, a tím to ještě nekončí. Kvůli licencím jsou ceny her v USA a v Evropě rozdílné a když si objednáte Zaklínače 2 (s desetiprocentní slevou) na GOG.com z Evropy, dáte za něj o nějakých 16 dolarů víc, než v USA. GOG se tedy rozhodlo dát vám těchto 16 dolarů na kredit a můžete si za ně koupit cokoliv dalšího, co tento internetový obchod nabízí.

Pokud ovšem preferujete krabicovou verzi hry (a češtinu - na GOG.com bude anglická verze), budou existovat dvě. O tom jsme ostatně ale už psali, takže můžete zamířit tam. Nová informace pouze je, že i u nás bude distribuována sběratelská verze hry s bustou Geralta za cenu zhruba 2399 Kč.

Zaklínač 2 jinak vychází 17. května 2011.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (31)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna