If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude demo Assassin's Creed 2?

Plus úvahy o kooperativním módu v trojce.

V posledních dnech vede na titulních stránkách herních magazínů po celém světě blížící se Assassin's Creed 2 a dnešek nebude výjimkou: na naší výstavě Eurogamer Expo totiž UbiSoft prozradil, že nepočítá s vydáním hratelné demoverze.

Tvůrci jsou očividně přesvědčeni, že hra bude mít dost úspěchu i bez ní. Navíc u titulů s otevřeným herním světem obvykle platí, že pro vývojáře bývá technicky docela náročné tuhle "sandboxovou" podobu hry nějak zkomprimovat a ořezat tak, aby hráčům neukázali příliš mnoho - anebo naopak příliš málo.

Philippe Bergeron z UbiSoftu také prozradil, že v plánovaném třetím díle autoři docela vážně uvažují o multiplayerovém módu. Konkrétně je zajímá hlavně to, zda by třeba trojku nešlo celou odehrát kooperativně ve dvou lidech.

A na závěr jedna pikantnost: v celém Assassin's Creed 2 na vás bude čekat na devadesát tisíc řádků dialogů. Už aby to tu bylo. Nezapomeňte, dvojka vychází pro Xbox 360 a PlayStation 3 už 19. listopadu, PC verze bude následovat začátkem roku 2010.

Comments