If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin Creed 3 asi také bude mít Season Pass

Takže se plánuje spousta stahovatelných přídavků?

Zaměstnanci prodejní sítě GameStop dostali od Ubisoftu pochvalu za propagaci Assassin's Creed 3 a dobrá předobjednávková čísla, ale to samozřejmě není zdaleka všechno. O pochvale bychom asi u nás jen tak nepsali.

V dopise zaměstnancům GameStopu Ubisoft zmiňuje i jednu velice zajímavou věc. Říkají, že dávají dohromady celý tým, který bude pracovat na řadě stahovatelných přídavků, které budete moct získat zdarma nebo se slevou (to není v dopise specifikováno), pokud si pořídíte Season Pass.

Samotný Season Pass k AC3 půjde podle všeho také předobjednávat.

Dopis, který obdržel server Kotaku, zmiňuje také to, že DLC budou vycházet epizodně - což naznačuje, že by měly vycházet v pravidelných intervalech. A možná by také mohlo jít o víc než o multiplayerové přídavky. Co takhle epizodní pokračování příběhu AC3?

Dřívější díly Assassin's Creed neměly moc bohatou sbírku stahovatelných přídavků. Kromě singeplayerových The Lost Archive a The Da Vinci Disappearance šlo pouze o menší multiplayerové skiny a mapy. V dnešní době DLC ke všemu by ale nebylo divu, kdyby měl Ubisoft pro svou největší herní sérii velké přídavkové plány.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments