If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin's Creed 3 by ve 2. světové fungoval

Myslí si to producent AC: Brotherhood.

Dřívější spekulace o Assassin's Creed titulu, který by se odehrával ve 2. světové válce, nyní podporuje i producent Assassin's Creed Brotherhood. Ten totiž tvrdí, že by v takovém prostředí mohl Assassin's Creed 3 fungovat.

„Pro Assassin's Creed 3 máme několik možností. Zatím jsme zkusili vzít několik období, ve kterých se staly důležité události a jsou celosvětově známé. Takže například 2. světová válka – tu bychom v Assassinovi mohli mít. Fungovalo by to," říká Vincent Pontbriand.

Stejně tak by se ale prý mohly dát na papír všechny zásadní události z uplynulých pěti tisíc let a v každé z nich by se mohl další případný Assassin's Creed odehrávat, tvrdí Pontbriand.

Tvůrci se nebrání ani změně pohlaví hlavní postavy a o ženské hrdince prý už vedli diskuze. „Bylo by to skutečně zajímavé, ale musíme pro to najít vhodné období a místo." Načež se producent opět vrací k příkladu 2. světové války a říká, že v té době ženy v podstatě vedly ekonomiku Anglie a Francie, protože muži bojovali.

„Takže v tomto kontextu byste mohli být ženou v Anglii během 2. světové války. Proč ne? Nic nám nebrání v tom, abychom to tak udělali," uzavírá Pontbriand.

Comments