If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin's Creed 3 s názvem Holy Land?

Vezme vás opět do Země zaslíbené?

Holandský herní server XGN dnes přišel s domněnkou, že třetí díl série Assassin's Creed ponese podtitul Holy Land. Vychází z premisy, že hra by se měla jmenovat stejně jako nadcházející knižní titul. UbiSoft zatím ani hru, ani knížku oficiálně neoznámil.

Tato teorie má jedinou díru v tom, že knižní zpracování Assassin's Creed II neslo podtitul Renaissance, zatímo další literární verze už se svým názvem překrývala s letošním Assassin's Creed: Brotherhood. Redaktoři XGN se přes svátky posléze vyptávali v knižním řetězci Selexyz a podařilo se jim zjistit, že příští rok vyjde další kniha s názvem Assassin's Creed: Holy Land.

Ačkoliv název třetího dílu zaručen není, je tudíž velmi pravděpodobné, že se opět podíváme do Země zaslíbené (Holy Land), tedy na území dnešního Izraele. Ostatně právě v Jeruzalémě nebo křižáckém Akku už se odehrával první díl hry.

Zasazeno do 20. století?

Už dříve se objevily spekulace o tom, že by se příští Assassin's Creed mohlo odehrávat v období jedné ze světových válek 20. století. Tyto domněnky silně přiživila týden stará zpráva o tom, že ve facebookové hře Assassin's Creed: Project Legacy jako jeden ze setů přibylo právě bojiště z 1. světové války. Hráč v něm dostal za úkol zničit bombardér, tank a válečnou loď, což jsou všechno vynálezy Leonarda da Vinciho, s nímž jste se seznámili ve druhém díle hry.

Nedávný dotazník UbiSoftu zase naznačil, že autoři tentokrát operují s myšlenkou zařadit do třetího dílu důmyslnější Eagle Vision nebo rychlejší běhání.

Příští díl série Assassin's Creed vyjde v příštím fiskálním roce UbiSoftu, který začíná 1. dubna 2011.

About the Author

Levis

Contributor

Comments