If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassin's Creed II v Praze v prodeji

Otevřeno o svátek díky koncentraci hitů.

Tento týden se sešla největší koncentrace listopadových hitů. Považte sami: Assassin's Creed II pro PS3 a X360, Left 4 Dead 2 pro PC a X360, datadisk The Sims 3: Cestovní horečka v češtině a v neposlední řadě pozdržená PS3 verze Dragon Age Origins.

Přestože je dnes státní svátek a mnoho obchodů standardně zavřelo, pražská prodejna Xzone se rozhodla, že vyjde nedočkavým hráčům vstříc.

V Korunní ulici na Vinohradech proto má pobočka Xzone otevřeno až do 19. hodiny večerní, aby bylo možné vyzvednout si předobjednávkové rezervace nebo uskutečnit impulsivní nákup. Kamenné prodejny v Ostravě a Brně budou mít AC2 na pultech ve čtvrtek a ostatní uvedené hry ve středu.

K Assassin's Creed II, které je dostupné ve standardní (1399 Kč) nebo sběratelské edici (1999 Kč) od distributora ConQuest, navíc všichni zákazníci Xzone získají originální prsten se znakem tajného řádu.

Recenzi této povedené hry z renesanční Itálie publikuje Eurogamer.cz již dnes večer. PC konverze se očekává začátkem příštího roku.

Comments