If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassins Creed Origins se prý odkryje už v pátek

Zatím logo + živá služba.

S blížícím se dnem D, kdy UbiSoft přijde s odhalením, nabírají na intenzitě spekulace o Assassins Creed Origins. Po těch včerejších tu dnes máme další, zčásti oficiální a zčásti neoficiální.

K oznámení hry má údajně dojít už tento pátek 19. května a termínem vydání má být 31. říjen 2017, což je úterý. Praví to nepotvrzené zdroje z fór 4Chan, ale koresponduje to s tweetem o "brzkém vylezení assassinů ze stínu".

Součástí nového Assassina budou nějaké "živé služby" pro prodloužení životnosti a trvanlivosti hry, které ovšem mají být jiné než ty v Ghost Recon a Rainbow Six (patrně kvůli absenci mulťáku?). Cílem totiž je, aby přes 25 procent tržeb (celkově ze všech titulů UbiSoftu) pocházelo z opětovných investic od stávajících hráčů.

Prohlásil to finanční ředitel výrobce Alain Martinez. Co ovšem nechtěl prozradit, je to, jestli se série vrátí k pravidelnému každoročnímu vydávání. Ani jestli tím podtitulem je opravdu Origins, doprovodná grafika pouze uvádí, že "začíná nová éra", což odpovídá tomu Egyptu a nové trilogii.

Vrátíme-li se k novým drbům o náplni, máme v ní prý najít i kobky. Způsob, jakým budete zabíjet přisluhovače generála a jak si budou střety s vámi pamatovat, se má v ledasčem podobat Nemesis z Shadow of Mordor. Většina plavby na lodi bude jen po Nilu, zatímco na moře vás hra prý moc daleko nepustí, když Řecko bylo ze hry vyhozeno a schováno na příště.

Comments