If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassins Creed Valhalla už je v GeForce NOW

Spolu se čtyřmi naprostými novinkami.

Streamovací služba GeForce NOW od Nvidia tento týden přidává 5 naprostých novinek.

Vévodí jim Assassinss Creed Valhalla, nejnovější titul slavné série společnosti Ubisoft, který byl vydán toto úterý. Členové služby v něm mají možnost zapnout NVIDIA Highlights využívající chytré rozpoznávání obrazu k automatické identifikaci a zachycení soubojů, tajných útoků a dalších důležitých momentů. Nahraný záznam se ukládá lokálně a je možné jej snadno před sdílením editovat.

Novinku se skvělou grafikou a rozsáhlým světem sahajícím od Norska 9. století až k pobřeží britských ostrovů si díky GeForce NOW mohou užít i majitelé slabších PC, Maců, zařízení s Android, Chromebooků a SHIELD TV prostřednictvím Ubisoft Connect a Epic Games Store.

Do knihovny GeForce NOW přibývají tento týden i další nově vydané hry. Na vikingskou tematiku a otevřený svět láká také akční RPG RUNE II: Decapitation Edition. Bright Memory je zase extrémně rychlou akcí nabitá futuristická FPS. Je těžké uvěřit, že za ní stojí pouze jednočlenné studio FYQD. The Falconeer nabízí otevřený fantasy svět, ve kterém spolu svádějí nelístostné souboje obří dravci. Posledním titulem z dnešního výčtu je remake kultovní komixové FPS XIII.

Kompletní seznam novinek a další detaily následují níže.

  • Assassins Creed Valhalla (dostupné v den vydání na Epic Games Store a Ubisoftím obchodě, 10.11.)
  • Bright Memory (novinka na Steamu)
  • The Falconeer (novinka na Steamu)
  • XIII (novinka na Steamu)
  • RUNE II: Decapitation Edition (novinka na Steamu, vychází 13.11.)

Comments