If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pasáže Assassin's Creed 4 v současnosti zabírají pět hodin

Nemusíte ji hrát, pokud nebudete chtít.

Je stále spousta lidí, která nemá příliš v lásce pasáže ze série Assassin's Creed odehrávající se v současnosti. Ve čtyřce sice budou také, ale jsou zcela nepovinné a vůbec je podle tvůrců nemusíte hrát, abyste pokročili v příběhu.

Ubisoft potvrdil, že pokud budete chtít, v současnosti lze strávit pouze 20 až 25 minut z celé herní doby. "Pokud ovšem chcete v současnosti udělat všechno - všechno najít, hacknout každý počítač a vejít do každé místnosti, tak vám to zabere solidní tři až pět hodin," píší na svém blogu.

"Jinak Animus opustíte celkem pětkrát za celou hru a pokaždé jste v současnosti tak tři nebo čtyři minuty." Hned potom se můžete vrátit zase do minulosti.

Šéf hry Ashraf Ismail vysvětluje, že je to proto, že moc dobře vědí o existenci lidí, kteří nemají pasáže z přítomnosti příliš v lásce. "Je to v pořádku, nemusíte je mít rádi, ale jsou součástí značky. A zase pro lidi, kteří mají současnost rádi, pro ty jsme do hry dali spoustu fanouškovských věcí a možností. Můžete si vybrat, jak hru chcete hrát."

Pasáže v současnosti jsou pro tvůrce také možností, jak se rozloučit s Desmondem z předchozích dílů. "Musíte se hacknout do počítačů a zjistit, jak se dostat do určitých místností. Tím dostanete informace o tom, co se dělo s Desmondem po konci Assassin's Creed 3."

Comments