Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Featured articles

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

VideoSvět RX v pohybu z DiRT Rally 2.0

+ více obsahu, než se předpokládalo.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Pro vývojáře bude obtížnější prorazit, resp. docílit toho, aby se vůbec lidé o jejich hře dozvěděli, a pro hráče zase bude složité se v tom celém vyznat. Problém, který jednoho dne potká každý populárnější obchod, jako tomu je třeba na App Store, kde bylo ve špičce ve 2016 půl milionu her, ale od té doby počet novinek klesá.

VideoDalších 8 minut z Anthem

+ jak to bude s lootboxy?

IGN jakožto mediální partner únorového Anthem (Alza.cz) publikovali další delší video z hraní, tentokrát z volného hraní v Expeditiion režimu o herním univerzu a bossech. Zkrátka takové Destiny na druhou.

To, jak dopadl Fallout 76 (Alza.cz), je jedna věc, která se postupem času může vylepšit. Avšak nic to nemění na atraktivitě oficiálního merchandise s touto slavnou postapokalyptickou značkou.

Představení Hunk a Tofu z Resident Evil 2

V traileru po dohrání dema.

Tohle měli správně vidět jen ti, kteří dnešní demo dohrají do konce, a také se to mělo stát až o něco později. Nicméně na Novém Zélandu mají pátek o něco dříve a nemohlo to ujít natočení, resp. pozornosti.

V Epicu vědí, jak na to. Uplácet hráče dárky, u toho se ještě nikdy nestalo, aby to nefungovalo. Když k tomu přidáte nějaké ty exkluzivity typu The Division 2 či zbylé epizody The Walking Dead, tenhle obchod je na nejlepší cestě k tomu, aby prorazil.

Po dlouhé době singleplayerový Mechwarrior

Ukazuje se v novém sestřihu.

Věděli jste, že po různých online či Free-2-Play pokusech je tohle první díl série po 15 letech, který bude zaměřen na hru pro jednoho hráče, s dopadem vašich voleb v kampani?

Lednové plány obsahu do Assassins Creed Odyssey

+ zlevnění konzolovek pod tisícovku.

Tak jako na začátku každého měsíce, i tento zveřejnil UbiSoft jízdní řád přídavného obsahu do Assassins Creed Odyssey (Alza.cz), mimochodem aktuálně pro konzole zlevněného jen na 949 Kč.

první předešlá