Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Featured articles

Další hra ze světa The Walking Dead

Odhalení Saints and Sinners.

Stahujte demo Shadow of War

Na všech třech platformách.

VideoPětice deníčků o Just Cause 4

O prostředí, háku, Ricovi či rozmarech počasí.

Vychází Sonic Mania Plus s nižší cenou

+ lokalizovaná vizualizace bonusů.

Cenega Czech ve spolupráci se společností SEGA s potěšením oznamuje, od včerejšího dne (17. července) je i u nás v prodeji hra Sonic Mania Plus (Alza.cz), a to pro herní konzole Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One (na PC jen digitálně).

Someday You'll Return vzbuzuje pozornost nejen u nás, kde můžeme být trochu ovlivněni tím, že ji dělá domácí studio a že se odehrává v českých reáliích (viz Jak šikovně vám česká hra Someday You'll Return poradí, kam jít s baťohem na výlet).

Většina jiných by z toho bez rozpaků udělala řádné pokračování a účtovala za něj plnou cenu. Ne ovšem tak Hello Games, kteří tuto masivní aktualizaci vypustí opět zdarma pro všechny majitele stávajícího, už dva roky starého No Man's Sky (Alza.cz).

O chystaném třetím dílu Darksiders (Alza.cz) se možná poslední dobou mluví více, než by si hra svou atraktivitou zasloužila, a to jen kvůli speciálnímu pokrytí na IGN.

Video50 minut z Marsu do Far Cry 5

Vychází druhé DLC.

Eurogamer pro vás natočil úvodních 50 minut z hraní tento týden vycházejícího rozšíření Lost on Mars pro Far Cry 5 (Alza.cz), které stejně jako předešlá výprava do Vietnamu nezískává kdovíjak nadšené reakce od kritiků.

Fanouškovský film Uncharted se povedl

Když není ten oficiální.

Zatímco oficiální zfilmování slavné PlayStation exkluzivity se někde zadrhlo a možná nakonec vůbec nevznikne, známý herec Nathan Fillion to vzal do svých rukou.

Teaser FIFA 19 už s Ronaldem v Juventusu

Jak EA změní hru kvůli přestupu?

Mohutně sledovaný přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu zavařil EA, kteří s tím samozřejmě dopředu nepočítali, co se týče marketingové spolupráce na nadcházející hře FIFA 19 (Alza.cz).

Vyšší regionální soud v Mnichově dnes vyřkl průlomový verdikt, který může v budoucnu ovlivnit fungování herního průmyslu, když se týká významného trhu s hrami a když vývojáři často při oznámení neuvádí přesné datum vydání, které je často stanoveno až časem, když se více přiblíží.

Zatímco se rozběhla slevová akce Prime Day, managment a PR oddělení Amazonu musí vedle stávky části zaměstnanců řešit nepříjemnou kauzu, za kterou si ale mohou sami kvůli patrně nefunkčním interním procesům pro kontrolu a ověřování.

první předešlá