Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Featured articles

Control má vylézt 27. srpna

Únik z obchodu.

Že by taková pomsta Microsoftu za to, že od něj Remedy utekli a udělají takové nepřímé pokračování Quantum Break už pro více platforem?

Jaké připojení potřebujete pro službu Google Stadia?

+ Microsoft zpochybňuje dostupnost broadbandu v USA.

Hlavní otázka, která po představení přelomové streamovací služby Google Stadia každého zajímala: jak rychlé připojení k internetu to bude potřebovat pro použitelné hraní? Na tom totiž bude celý úspěch či neúspěch stát.

Dechberoucí tech-demo Heretic od Unity

Obdivujte vychytávky enginu + MegaCity demo ke stažení.

Nebylo by to Unity, pokud by k příležitosti konání pravidelné Game Developers Conference nepřipravilo nějaké úžasné technologické demo o vlastnostech jejich nejnovější generace enginu.

Project I.G.I. se vrátí v prequelu Origins

Kdo si pamatuje stealth taktickou akci?

Svého času, v roce 2000, šlo o revoluční záležitost s rozsáhlými venkovními levely a nápaditými úkoly při infiltraci vojenských základen, což jste mohli svobodně řešit vícero různými způsoby a hra vás nijak nesvazovala.

BioWare prý velmi mrzí porodní bolesti Anthem

"Nasloucháme kritice, ale nezastaví nás."

Posypat si veřejně popel na hlavu za ne úplně zvládnutý start, to je asi povinností pro každé velké studio, aby mohlo daný titul dále rozvíjet a vylepšovat, jinak by se na něj hráči dál dívali skrz prsty.

Oddworld: Soulstorm v prvním filmečku

Návrat hopsací klasiky + drobky o náplni.

Později narozeným možná tahle série hopsaček s milým Abem nic neříká, ale je tu s námi už dvě dekády, po něž nám servírovala temný humor, netradiční postavy a složité hádanky k vyřešení.

Nové Half-Life do pěti let? Šlo o podvrh

Tak hezký příběh to byl...

Bylo to příliš podezřelé na to, aby to byla pravda. Pokud jste jednou z nejvlivnějších osob herního průmyslu, asi také nebudete odhalovat své plány náhodnému pisateli v emailu...

první předešlá