Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Featured articles

Brzy se dozvíme program a koncept PragueCon 2018

Prý největší popkulturní událost.

Za účasti pražské primátorky Adriany Krnáčové proběhne 3. května tisková konference k představení konceptu a programu PragueCon 2018, což by mohla být silná konkurence zavedených akcí typu ForGames či PragoFFest.

Tiskovka k vydání Frostpunk

Včetně Victorian Edition s bonusy.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s 11 bit Studios s radostí oznamuje, že včera vstoupila do prodeje strategická survival hra Frostpunk pro PC (Alza.cz), která byla kladně hodnocena v prvních recenzích ze světa.

Čeština pro Assassins Creed Rogue víceméně hotova

Jak urychlit její zveřejnění?

Známý překladatel her Farflame nám poslal echo ohledně toho, v jakém je stavu dlouho chystaná čeština pro Assassins Creed Rogue (Alza.cz). A je to dobrá zpráva, protože tento starší PC díl série nakonec dostane kompletní neoficiální lokalizaci, která je nyní hotova ze 77 procent.

Tratě v MotoGP 18 vznikly díky dronovi

O nových technologiích.

Každý rok stojí před vývojáři z italských Milestone nelehký úkol: vymyslet, jak překonat sami sebe a najít nějaký prostor pro zlepšení nového ročníku oficiálních licencovaných motocyklových závodů.

Zvraty v příběhové kampani God of War (Alza.cz) prý patří k tomu nejlepšímu, co tato PS4 exkluzivita nabízí. Proto zamrzí jedna věc, která je může nevyžádaně prozradit a zkazit tím pádem celý zážitek při vlastním hraní. Je potřeba být v tomto směru opatrní a některým klíčovým slovům se raději úplně vyhnout.

Samozřejmě lze namítnout, že není možné vyvozovat nějaké dalekosáhlé závěry z jediné hry coby příkladu. Je dost dobře možné, že by byla úspěšná sama o sobě (příště to může u Crackdown 3 dopadnout úplně opačně), ale to bychom zjistli jen tehdy, pokud by GamePass neexistoval.

Jak dopadly recenze Frostpunk?

Nečekaně nadšeně.

Tuhle hru neprovází nějaká velká masírka, ale pochází od oceňovaných tvůrců This War of Mine, takže se pojďme podívat, jak dopadly první recenze Frostpunk (Alza.cz) ve světě. Padají v nich totiž velmi vysoké známky.

Pillars of Eternity 2 u nás vydá Cenega

Co bude ve speciální edici?

Vzhledem k tomu, že první díl tohoto isometrického oldschoolového RPG u nás dělala též, se to nemusí jevit jako nějaké překvapení. Nicméně zajímavé je to z pohledu, že tvůrci mezitím změnili vydavatelského partnera a Paradox nahradili THQ Nordic, který u nás dosud měl Comgad.

Detroit: Become Human hotovo, demo venku

+ srovnání se starší verzí.

Společnost Sony Interactive Entertainment oznámila, že vývojáři ze studia Quantic Dream dosáhli dalšího pokroku ve vývoji hry Detroit: Became Human (Alza.cz).

Že by Forza Horizon 4 v Anglii?

Naznačuje to update.

Než byla svého času oznámena Forza Horizon 3 z Austrálie, byly do Forza Motorsport 6 (Alza.cz) potichu přidána auta z tohoto kontinentu.

VideoLetadlo z The Crew 2

Vzhůru do oblak.

Aby vás pomalu začal nalaďovat na červnové vydání pestrých závodů The Crew 2 (Alza.cz), přichystal UbiSoft krátký reklamní spot na jedno z letadel ze hry, kterým je Zivko.

první předešlá