Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Featured articles

Skeptici provolávají, že příští generace konzolí má být údajně tou poslední řadou velkého hardwaru do obýváku, zatímco se technologičtí giganti předhánějí v tom, kdo vymyslí lepší řešení pro streamování herního obsahu a vypouštějí první vlaštovky.

Během víkendu se na internetu, konkrétně na Imgur.com objevilo několik fotek, které působí docela uvěřitelně, i díky autentickému logu a propracovanosti. Byly sice vyfoceny v červenci letošního roku, ale dosud se o těchto věcech nevědělo.

VideoDo oka bouře v Just Cause 4

+ co nabídne Season Pass?

Že bude počasí hrát v prosincovém Just Cause 4 (Alza.cz) značnou roli, to víme už delší dobu. Apex engine od studia Avalanche byl totiž navržen tak, abyste ve hře mohli zažít různé klimatické extrémy.

VideoStartovní trailer Tetris Effect

Sklízí velice vysoké známky.

Recenzenti ve světě se vzácně shodují, že toto nové uchopení klasiky i pro PlayStation VR se neuvěřitelně povedlo. Tetris Effect, které vychází v těchto dnech a u nás stojí 999 Kč (Alza.cz), dokonce sbírá známky jako povinnost, 10/10 a podobně.

Bitva mezi piráty a výrobci softwaru pokračuje. Mělo se za to, že s uvedením nové verze protipirátské ochrany se misky vah přikloní na tu druhou uvedenou stranu, ale nakonec se situace vyvíjí trochu jinak, než se předpokládalo.

Pro hráče ze staré školy, kteří si pamatují Ultimu Underworld, System Shock či Thiefa, je určen nový dungeon, který přijde na trh už 15. listopadu a zde se představuje startovním trailerem.

VideoZvířata z Just Cause 4 představena

Pro našince netypické druhy.

Nebyla by to správná hra v otevřeném světě, pokud by nenabídla pořádně pestrou divokou zvěř. Pokud by ve výčtu obsahu chyběla, snad by o ni ani nikdo neuvažoval.

první předešlá