Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Dva japonské trailery Days Gone

Hordy v divoké přírodě.

Zatímco novináři horlivě dokončují své dojmy z několikahodinového hraní na předváděčkách, které se odehrávají v těchto dnech po celém světě, aby stihli stanovené embargo, japonská pobočka Sony přichystala dva nové trailery.

Další český tycoon Transport Services

Už zítra na Early Access.

Působí to na první pohled jako nějaká pokažená grafika, kde se nenačetly žádné textury, ale v tomto případě jde o umělecký záměr a také fajn odlišení vizuálu od mnoha konkurenčních projektů.

Není to nějaká žhavá novinka, spíš jen na přelomu roku poněkud zapadla. Svědčí nicméně o neodvratných změnách, které neustále probíhají v herním průmyslu a tvrdě dopadají na malé trhy jako ten náš. Aneb už to zkrátka nebude navěky tak, že ať se děje, co se děje, papíráky tu budou pořád s námi v originální podobě a sestavě.

Plány s rozšiřováním Resident Evil 2 zdarma

The Ghost Survivors a další.

Už zbývá jen pár dnů, než se na pultech 25. ledna objeví mimořádně slibný Resident Evil 2 (Alza.cz). Abyste o jeho koupi nepochybovali, v čemž utvrzují i první časopisové recenze s vysokým hodnocením, vytasil se nyní Capcom ve streamu s oznámením ohledně přídavného obsahu a bonusů.

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Když nějaká hra pojednává o přežití v postapokalyptickém světě s hordami zombíků, je zřejmé, že to nebude nějaký čajíček, nýbrž pořádné maso, což bude doprovázet mluva hrdiny.

Pro vývojáře bude obtížnější prorazit, resp. docílit toho, aby se vůbec lidé o jejich hře dozvěděli, a pro hráče zase bude složité se v tom celém vyznat. Problém, který jednoho dne potká každý populárnější obchod, jako tomu je třeba na App Store, kde bylo ve špičce ve 2016 půl milionu her, ale od té doby počet novinek klesá.

To, jak dopadl Fallout 76 (Alza.cz), je jedna věc, která se postupem času může vylepšit. Avšak nic to nemění na atraktivitě oficiálního merchandise s touto slavnou postapokalyptickou značkou.

Představení Hunk a Tofu z Resident Evil 2

V traileru po dohrání dema.

Tohle měli správně vidět jen ti, kteří dnešní demo dohrají do konce, a také se to mělo stát až o něco později. Nicméně na Novém Zélandu mají pátek o něco dříve a nemohlo to ujít natočení, resp. pozornosti.

V Epicu vědí, jak na to. Uplácet hráče dárky, u toho se ještě nikdy nestalo, aby to nefungovalo. Když k tomu přidáte nějaké ty exkluzivity typu The Division 2 či zbylé epizody The Walking Dead, tenhle obchod je na nejlepší cestě k tomu, aby prorazil.

Po dlouhé době singleplayerový Mechwarrior

Ukazuje se v novém sestřihu.

Věděli jste, že po různých online či Free-2-Play pokusech je tohle první díl série po 15 letech, který bude zaměřen na hru pro jednoho hráče, s dopadem vašich voleb v kampani?

první předešlá