Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Když nějaká hra pojednává o přežití v postapokalyptickém světě s hordami zombíků, je zřejmé, že to nebude nějaký čajíček, nýbrž pořádné maso, což bude doprovázet mluva hrdiny.

Pro vývojáře bude obtížnější prorazit, resp. docílit toho, aby se vůbec lidé o jejich hře dozvěděli, a pro hráče zase bude složité se v tom celém vyznat. Problém, který jednoho dne potká každý populárnější obchod, jako tomu je třeba na App Store, kde bylo ve špičce ve 2016 půl milionu her, ale od té doby počet novinek klesá.

To, jak dopadl Fallout 76 (Alza.cz), je jedna věc, která se postupem času může vylepšit. Avšak nic to nemění na atraktivitě oficiálního merchandise s touto slavnou postapokalyptickou značkou.

Představení Hunk a Tofu z Resident Evil 2

V traileru po dohrání dema.

Tohle měli správně vidět jen ti, kteří dnešní demo dohrají do konce, a také se to mělo stát až o něco později. Nicméně na Novém Zélandu mají pátek o něco dříve a nemohlo to ujít natočení, resp. pozornosti.

V Epicu vědí, jak na to. Uplácet hráče dárky, u toho se ještě nikdy nestalo, aby to nefungovalo. Když k tomu přidáte nějaké ty exkluzivity typu The Division 2 či zbylé epizody The Walking Dead, tenhle obchod je na nejlepší cestě k tomu, aby prorazil.

Po dlouhé době singleplayerový Mechwarrior

Ukazuje se v novém sestřihu.

Věděli jste, že po různých online či Free-2-Play pokusech je tohle první díl série po 15 letech, který bude zaměřen na hru pro jednoho hráče, s dopadem vašich voleb v kampani?

Lednové plány obsahu do Assassins Creed Odyssey

+ zlevnění konzolovek pod tisícovku.

Tak jako na začátku každého měsíce, i tento zveřejnil UbiSoft jízdní řád přídavného obsahu do Assassins Creed Odyssey (Alza.cz), mimochodem aktuálně pro konzole zlevněného jen na 949 Kč.

Odsun Tropico 6 o dva měsíce

Ještě to nebylo úplně ono.

Konec ledna se mohl jevit jako ideální období pro návštěvu Karibiku, protože tam není sezóna hurikánů. Nicméně žadatelé o tento výlet si budou muset počkat dva měsíce navíc.

Devil May Cry 5 vydrží 15 hodin

Z interního testování.

Nejen remakem Resident Evil 2 bude v tomto čtvrtletí živ Capcom. Na 8. března dokončuje další, neméně důležitý titul Devil May Cry 5 (Alza.cz) pro PC, PS4 a X1.

první předešlá