Picture of Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

VideoDalších 8 minut z Anthem

+ jak to bude s lootboxy?

IGN jakožto mediální partner únorového Anthem (Alza.cz) publikovali další delší video z hraní, tentokrát z volného hraní v Expeditiion režimu o herním univerzu a bossech. Zkrátka takové Destiny na druhou.

První větší hrou příštího roku, resp. nadupaného prvního čtvrtletí 2019, budou tato arkádová letadla od Bandai Namco, která přiletí 18. ledna pro konzole a začátkem února pro PC.

VideoDeníček o vylepšeních DiRT Rally 2.0

Co se změnilo oproti minule?

Šéfdesignér z Codemasters, Ross Gowing, a jejich rezidentní řidič rallye Jon Armstrong vás v tomto dalším vývojářském deníčku vezmou na krátké povídání o změnách, které učinili oproti prvnímu dílu hry vydanému před třemi lety.

VideoVideo rekapituluje ocenění Darksiders 3

Čtvrtina kusů co farmaření.

Někteří se Darksiders 3 (Alza.cz) vysmívají, že debutovali až na nízké příčce britské hitparády krabicovek a že se jich tam prodala jen čtvrtina kusů co Farming Simulator 19, ale tak už to bývá s rozdíly mezi tituly pro hardcore hráče a těmi pro masové publikum.

VideoHraný filmeček Just Cause 4

+ remixy jako filmy z 60. až 90. let.

Do vydání Just Cause 4 (Alza.cz) zbývá pouhých pár dnů, tak Square Enix logicky dělají vše pro to, aby bylo co nejvíce na očích.

VideoJak na vrchol v DiRT Rally 2.0

Vývojářský deníček.

Codemasters říkají, že vědí, jak byl v původní hře oblíbený kompetitivní režim, takže v únorovém DiRT Rally 2 (Alza.cz) na to budou pořádně myslet.

VideoDo oka bouře v Just Cause 4

+ co nabídne Season Pass?

Že bude počasí hrát v prosincovém Just Cause 4 (Alza.cz) značnou roli, to víme už delší dobu. Apex engine od studia Avalanche byl totiž navržen tak, abyste ve hře mohli zažít různé klimatické extrémy.

VideoStartovní trailer Tetris Effect

Sklízí velice vysoké známky.

Recenzenti ve světě se vzácně shodují, že toto nové uchopení klasiky i pro PlayStation VR se neuvěřitelně povedlo. Tetris Effect, které vychází v těchto dnech a u nás stojí 999 Kč (Alza.cz), dokonce sbírá známky jako povinnost, 10/10 a podobně.

první předešlá