Picture of Ales Harazim

Ales Harazim

Featured articles

Tým Alza.eXtatus vyhrál MČR v CounterStrike Global Offensive

Jejich jízda pokračuje do zahraničí.

Tým Alza.eXtatus, skupina hráčů z České a Slovenské repuliky, uspěla v Mistrovství ČR v počítačových hrách, které se konalo minulý týden v Brně. Tým vyhrál ve hře CounterStrike Global Offensive, na kterou se specializují. Následně se zúčastní evropské ligy ESEA MDL Season 26 Global Challenge Europe.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 21. listopadu

Iron Banner na PC verzi Destiny 2, další plány pro Ghost Recon, klasická Legend of Zelda na Unreal Engine 4 a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

EA se rozhodlo upravit fungování loot boxů a systém vylepšování v Need for Speed: Payback (koupit na Alza.cz). Velice pravděpodobně jde o reakci na to, jak fungují loot boxy a systém vylepšování ve Star Wars: Battlefront 2, na který si obrovské masy hráčů stěžují.

Dishonored 2 je ještě lepší na Xbox One X

Stejně tak Death of the Outsider.

Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider získali update pro Xbox One X, díky kterému hra a přídavek využívají všechen ten výkon v nové konzoli od Microsoftu.

Jak se zdá, rozhodnutí pozastavit mikrotransakce ve Star Wars: Battlefront 2 (koupit na Alza.cz) vůbec nebylo rozhodnutí EA. Velice pravděpodobně na ně tlačil majitel licence Disney. Několik na sobě nezávislých zdrojů tvrdí, že prodej krystalů ve hře byl pozastaven až po telefonátu z Disney, kteří vlastní Star Wars značku.

Tvůrce PUBG nevěří, že by jeho hra měla být hrou roku

Přeje to Zelda: Breath of the Wild a Horizon: Zero Dawn.

Spoustu lidí překvapilo, když se PlayerUnknown's Battlegrounds objevilo v nominacích na hru roku na The Game Awards. Zejména s ohledem na to, že hra stále není oficiálně vydaná a je k dispozici pouze jako Early Access na Steamu. Ostatně, dost to překvapilo i samotného tvůrce hry, Brendana Greena.

CD Projekt RED: "Chamtivost necháváme na ostatních."

Z Cyberpunk 2077 další Star Wars: Battlefront 2 snad nebude.

Šéf CD Projektu, Adam Kicinski, trošku postrašil fanoušky. V polském rozhovoru Strefa Inwestorow totiž řekl: "Zajímá nás, aby byl Cyberpunk komerčně ještě významnější." Dále také řekl: "Online je velmi důležité nebo velmi doporučené, pokud chcete dlouhodobý úspěch."

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 20. listopadu

Framerate PC verze Destiny 2 lepší o 50 procent, zrušení Marvel Heroes nebo hazardní komuse prošetřující SW: Battlefront 2.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

Bungie včera konečně prozradilo, co můžeme čekat od raidu v chystaném DLC Curse of Osiris. Podle všeho se bude odehrávat na stejném místě jako raid v Destiny 2 (koupit na Alza.cz) - tedy na cabalské lodi Leviathan. Nebudete ale naštěstí procházet stejné místnosti, budete prozkoumávat jiné oblasti a bude tam i nový boss.

Zatímco je všechna loot boxová pozornost na Star Wars: Battlefront 2, je tu ještě jedna hra, která používá loot boxy a maličko se na ní zapomnělo - Middle-earth: Shadow of War (koupit na Alza.cz). Společně se třemi DLC, které jsou součástí season pass, v několika následujících týdnech do hry přibude také další obsah zdarma.

první předešlá