Picture of Redakce

Redakce

Redaktor

Featured articles

Termíny zbylých tří epizod Life is Strange 2

Úprk bratrů do Mexika pokračuje přes lesy Kalifornie.

První obrázky Persona 5: The Royal

S novou ženskou hrdinkou, více koncem dubna.

Oživení Quake 2 v RTX verzi na rendereru Vulkan

S nasvícením v reálném čase dle denní doby, novými odrazy vody či stínováním.

Kdesi v zahraničí, patrně v Londýně, jezdí dvoupatrový městský autobus, který je oficiálně polepen do reklamy na sci-fi střílečku Anthem od Electrnoic Arts s jejím hlavním grafickým motivem.

Vychází manga hra One Piece World Seeker

Epický příběh v rozsáhlém světě.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment Europe oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová dobrodružná hra na motivy oblíbené mangy - One Piece World Seeker.

Aktualizace Locked on pro War Thunder

Přidává radary i střely země-vzduch.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje vydání obsahové aktualizace 1.87 s podtitulem 'Locked on!' pro svou vojenskou online hru War Thunder. Ta do hry přidává radarové systémy jako novou mechaniku pro letadla, vrtulníky a tanky a také více než 30 různých strojů. Kompletní seznam nových strojů zahrnuje například první francouzské helikoptéry, nové křižníky a torpédoborce, první bojová vozidla 7. úrovně a také první SAM (surface-to-air: země-vzduch) systém ve formě sovětského vozidla 2S6 'Tunguska'.

Jezdci apokalypsy do Crossout

Vytváření vlastních bitev.

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment oznámily vydání aktualizace 0.10.30 "Jezdci apokalypsy" pro svou postapo online akční hru Crossout. Hráči si nyní mohou vytvářet vlastní bitvy s upravenými pravidly a pozvat své kamarády do hry jako hráče, nebo jako diváky. Nový mód zvaný "Vlastní bitvy" se dá skvěle použít pro výcvik pro klanové bitvy, které se v této aktualizaci také dočkaly velkého přepracování. Výhra v klanových bitvách je po aktualizaci odměněna dvakrát větším množstvím "Uranové rudy" nutné pro získání "Reliktů", nejsilnějších zbraní ve hře.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila brzký příchod velké aktualizace obsahu s číslem 1.87 pro svou vojenskou bojovou hru War Thunder. Její vydání posune technologii bojových vozidel ve hře ještě o kus dál a dovolí tak hráčům utkat se ve strojích z konce 20. století, z nichž některé byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války. Kromě nové úrovně bojových vozidel zažije svůj debut i mnoho nových letounů a plavidel.

Romantické obrázky z Days Gone

Sarah a Deacon mají mít ve hře svatbu, něco nového uvidíme pozítří.

Sarah a Deacon mají mít ve hře svatbu, něco nového uvidíme pozítří.

Agentura Grunex koupila herní portál Hrej.cz

Xzone by na něj nemělo čas.

Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče a eSport, koupila od společnosti Xzone přední český herní portál Hrej.cz. Touto akvizicí, která patří mezi největší herní mediální transakce za několik posledních let, zdvojnásobuje dosah vlastního portfolia herních médií s cílem umožnit klientům přesnější a komplexnější kampaně. Cena akvizice nebyla oznámena.

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment dnes oznámily vydání aktualizace 0.10.20 "New Sky" pro svou postapokalyptickou online akční hru Crossout. Tato velká aktualizace herního enginu pomocí nových efektů nasvícení zcela promění hráčům dosud dobře známá místa. Sluneční svit realisticky se šířící atmosférou, volumetrická mračna na nebi a hustá mlha tvořící se v nížinách, to je jen několik změn, které ukazují svět Crossoutu v novém světle. Tato vylepšení zároveň pokládají základy pro změnu denní doby a povětrnostních podmínek, což se plánuje do budoucna.

Vychází Kingdom Hearts 3

RPG propojené s postavičkami od Disney a Pixaru.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix s radostí oznamuje, že včera vstupila do prodeje nová dobrodružná hra z legendární RPG série - Kingdom Hearts 3. K dispozici pro PlayStation 4 a Xbox One (Alza.cz).

Únorová nabídka plných her k Xbox Live Gold

+ přírůstky na Xbox Game Pass, sleva Xboxu s Forza Horizon 4.

Xbox v rámci programu Games with Gold (Alza.cz) pro zlaté členy služby Xbox Live opět přichystal zajímavou nabídku. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

první předešlá