Picture of Redakce

Redakce

Contributor

Featured articles

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) oznámila speciální, časově omezenou nabídku cenově zvýhodněných balení konzole PS4 a očekávané hry God of

DOJMY z vyzkoušení Vampyr

Jak je to nakažlivé?

Nemoc vždy kráčela ruku v ruce s pověrami a fantastičnem - pojem „influenza" (chřipka) kdysi odkazoval na vliv (influence) nepřívětivých hvězd - ale na chřipkové epidemii v letech 1918-1920, která si vyžádala přes 50 milionů životů, je něco nesmírně a strašlivě nadpozemského. Španělská chřipka, neviditelná tehdejšími mikroskopy, byla skrytou hrozbou a její šíření likvidovalo poslední zbytky morálky během konečné fáze první světové války. Zatímco jiné nákazy zabíjely děti a starší lidi, tahle si své nejhorší výstřelky kupodivu schovávala pro zdravé mladé jedince: mezi její účinky patřily „cytokinové bouře", které obracely silnější imunitní systémy proti sobě samým a utápěly postižené oběti ve vlastních tělních tekutinách.

Pro studio Bohemia Interactive prý byl rok 2017 mimořádně plodným. Napříč sedmi studii v celkem čtyřech zemích se pilně pracovalo na doposud neoznámých projektech, pokračovala podpora již vydaných her a dokončovaly se rozpracované tituly. S tím, jak Bohemia Interactive neustále roste, je

Společnosti Bigben a Breakpoint oznámily předobjednávkové bonusy pro hru Tennis World Tour a její edici Legends, která vyjde už 22. květnu pro PC, PS4, X1 a Switch (Alza.cz). Edice Legends obsahuje následující bonusy:

RECENZE startovní podoby Sea of Thieves

Sandboxové hraní jinak. Jen pojďte, voda je báječná!

Sea of Thieves tento týden vychází na Xbox One / PC, takže jsme vypluli na otevřená moře, abychom vám přinesli tento článek, co vlastně od obsahu plné hry čekat. Nabízíme zatím názory načerpané z posledních betaverzí a po dosavadním čase stráveném s finálním kódem (review-verze přišla od Microsoftu minulou sobotu). Verdikt však přidáme až poté, jakmile strávíme dostatek času na plně vytížených serverech.

FOTO-SERIÁL God of War

Čeho si všimnout na grafice?

Doplněk k pondělním dojmům s videem a technickým rozborem dubnové PS4 exkluzivity God of War (Alza.cz).

Technologie NVIDIA RTX oficiálně a tech-demo od Remedy

Realizuje sen o vykreslování v reálném čase.

Přesně jak se spekulovalo, společnost NVIDIA dnes touto tiskovou zprávou oznámila novou ray-tracing technologii NVIDIA RTX, která přináší tvůrcům obsahu a herním vývojářů možnost využít vykreslování v reálném čase ve filmové kvalitě.

SPECIÁL Far Cry 5: Osobnost kultu - kde hra čerpala inspiraci?

Jak může někdo v reálu obsadit americké městečko.

Antagonistou v brzkém Far Cry 5 je náboženský kult. V dnešním dílu našeho seriálu se podíváme na to, jak a kde se Ubisoft nechal inspirovat. Čtěte také: SPECIÁL Far Cry 5: Jak se Montana měnila v obrovské hřiště, SPECIÁL Far Cry 5: O zachycení krajiny a atmosféry amerického venkova.

první předešlá