Picture of Redakce

Redakce

Redaktor

Featured articles

Dead or Alive 6 zdraví z TGS 2018

Bayman, Marie Rose, Ayane a další.

Obrázky Divokého západu pro The Surge

Přiživovací DLC The Good, the Bad, and the Augmented.

Kingdom Hearts 3 v obrazech

Z Tokyo Game Show.

Společnost NVIDIA informuje o blížící se dostupnosti grafických karet GeForce RTX, které přinesou výkon pro nejnáročnější moderní hry s přelomovým nastavením ve vysokém rozlišení. Zároveň upozorňuje na dalších 9 titulů podporujících DLSS.

Attentat 1942 je historicky přesná počítačová hra zpracovávající období nacistické okupace Československa. Na letošním ročníku prestižního berlínského festivalu A MAZE získala hlavní cenu „Most Amazing Game Award". Na německém trhu však nebyla dostupná, a to kvůli kontroverznímu vládnímu opatření, které zakazovalo zobrazování nacistických symbolů v počítačových hrách. Po nedávné změně tohoto opatření dostal Attentat 1942 povolení od regulatorního úřadu USK, který počítačové hry před uvedením na německý trh schvaluje.

Právě vychází NBA 2K19

O krok blíže skutečnému basketu.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností 2K s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje sportovní videohra ze světa basketbalu NBA 2K19 (Alza.cz), a to pro Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One.

Left Alive stále žije, obrázky

Přesvědčíte obyvatele uvízlé ve městě? Má to být hodně o vašich volbách.

Přesvědčíte obyvatele uvízlé ve městě? Má to být hodně o vašich volbách.

Nvidia podrobně popisuje vlastnosti GeForce RTX

Celá tiskovka v češtině + cena v Kč.

Společnost NVIDIA představila novou řadu GeForce RTX™, prvních herních GPU založených na nové architektuře NVIDIA Turing™ a platformě NVIDIA RTX™, která spojuje stínování nové generace s ray tracingem v reálném čase a novými schopnostmi umělé inteligence.

první předešlá