Picture of Redakce

Redakce

Redaktor

Featured articles

God Eater 3 screenshoty

Zeke Pennywort a Barbarius.

Total War: Three Kingdoms screenshoty

S romantizovanou i historicky věrnou verzí.

Jak prý vypadal Duke Nukem Forever ve 2011

Částečně šlo tehdy o RPG s úkoly v HUDu.

Ohnivý míč ve War Thunderu

Týmový fotbal s tanky.

Gaijin Entertainment a War Thunder zvou všechny nové i staré hráče do nejnovějšího a časově omezeného herního eventu - fotbalové soutěže Ohnivý míč.

České herní studio Bohemia Interactive poodhalilo nové informace a plány týkající se jejich úspěšných titulů. Důležitých aktualizací a případně také nového obsahu se dočká taktická střílečka Arma 3, onlinová survival hra DayZ i sandboxové Ylands z loňského roku.

Cyberpunk 2077 ještě na artworcích

Futuristická nirvána.

Krátce po úterním preview publikoval CD Projekt Red ještě nové artworky z Cyberpunk 2077 (Alza.cz), který zatím od novinářů na výstavě získává samé nadšené ohlasy.

Společnost Gaijin Entertainment dnes vydala aktualizaci 1.79 Project X, letošní již druhý masivní update své hry s válečnou technikou War Thunder. Více než dvě desítky nových a přepracovaných bojových vozidel i letadel, masivní nová mapa pro kombinované bitvy zasazená do italského regionu Kalábrie, nová mapa „Ladožské jezero" pro vzdušné bitvy a kompletně přepracované zvukové efekty letadel: Projekt X přidává do hry enormní množství nového obsahu.

Arma, populární armádní série z dílny Bohemia Interactive, je od 29. května do 12. června dostupná v rámci nabídky Humble Arma 2018 Bundle. Všechny tři díly a jejich rozšíření jsou díky tomu k dispozici za výrazně nižší cenu. Část tržeb bude věnována Americkému červenému kříži, s nímž studio dlouhodobě spolupracuje a pokud hráči chtějí vývojáře nebo charitativní organizaci podpořit více, mohou si cenu sami navýšit dle uvážení. Aktuálně již bylo již prodáno více než 15 tisíc „Humble Bundlů."

první předešlá