Picture of Redakce

Redakce

Redaktor

Featured articles

Škorpion a fotky pozvánky na Mortal Kombat 11

Představení už v pátek, Switch verze prý odložena na květen.

Oficiální představení NVIDIA GeForce RTX 2060

Kompletní tiskovka v češtině ke "startu nové generace hraní"

Společnost Gaijin Entertainment představila detaily letošního Zimního maratonu ve War Thunder (Alza.cz), tradičního herního eventu, který hráčům dovoluje získat několik exkluzivních prémiových strojů a dalších bonusů - to vše zdarma, stačí jen hrát hru.

Společnost Nvidia spouští vánoční kampaň, v rámci které poskytuje až 75% slevu na vybrané hry pro svoje multimediální zařízení Nvidia Shield TV (Alza.cz).

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment oznamují vydání nového příběhového herního módu pro svou postapokalyptickou online akční hru Crossout (Alza.cz). Počínaje 20. prosincem se všem hráčům, kteří dosáhli alespoň 3. úrovně odemkne příběhové dobrodružství. Až do 14. ledna budou navíc v Crossoutu probíhat vánoční eventy, ve kterých mohou hráči získat novoroční dekorace na svá vozidla a zvýšit tak množství zkušenostních bodů získaných v bitvě.

Blížící se vypuštění nového dílu Anno 1800 (Alza.cz) koncem února využili vývojáři k přípravě speciálního vzpomínkového videa k aktuálním 20. narozeninám této budovatelsko-ekonomické strategie.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila vydání aktualizace 1.85 "Supersonic" pro svou bojovou MMO s vozidly War Thunder. Je to největší letošní rozšíření hry, které přidává skoro 50 nových strojů včetně prvních nadzvukových proudových letadel a řízených střel typu vzduch-vzduch, nový italských strom bojových vozidel, nové moderní tanky jako jsou americký M3 Bradley a sovětský T-72A a také nové torpédoborce a lehké křižníky pro námořnictvo.

Finální DayZ je tento víkend zdarma

Dejte hře po pěti letech znovu šanci?

Během nadcházejícího víkendu si mohou DayZ vyzkoušet všichni hráči zdarma. Do 17. prosince lze hru zakoupit s 15% slevou oproti ceně hry v Early Access.

Aktualizace systému Nvidia Shield TV

S podzimními hrami do GeForce Now.

Společnost Nvidia pokračuje v intenzivní práci a opět vylepšuje systém multimediálního zařízení Nvidia Shield TV (Alza.cz)

Temné akční RPG Lost Hero přechází do další fáze vývoje a je nyní k dispozici v rámci předběžného přístupu. Debutový titul českého nezávislého studia GoldKnights se také dočkal příběhového a gameplay traileru níže.

DayZ nasbíralo během své Early Access fáze více než 4 miliony hráčů a prošlo kompletním technologickým přerodem, který hráčům přinesl bezpočet nových možností. Jedním z nejcitelnějších posunů byl i říjnový BETA update, do jehož vývoje investovalo studio Bohemia Interactive více než rok práce. Během této doby měli uživatelé registrovaní v Experimentálním programu možnost sledovat nejen změny na úrovni enginu, ale také velký posun ve zpracování herního prostředí.

Nadzvuková letadla ve War Thunder

I řízené střely vzduch-vzduch.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila, že v nadcházející aktualizaci 1.85 s podtitulem 'Supersonic' uvede do své bojové MMO War Thunder novou, nejvyšší úroveň letounů. Na nové, 6. úrovni najdete nadzvukové proudové stroj vyzbrojené řízenými střelami typu vzduch-vzduch - kompletně nový typ výzbroje ve hře.

Bohemia Interactive dnes odpoledne oznámili vydání nového updatu 0.7 "Breach" pro hru Vigor. "Prolomte barikády, staňte se hrozbou nebo potkejte Evu, první ženu v post-válečném Norsku," je motto updatu.

první předešlá