Picture of Redakce

Redakce

Redaktor

Featured articles

Nabídka domácí Sony pro Black Friday

Jak pro PS Store, tak pro české obchody.

Domácí pobočka Sony dnes oznámila svou nabídku pro slevovou akci Black Friday. Má dvě varianty, jednu pro PlayStation Store a druhá popisuje věci dostupné u českých obchodníků. Hráčům je letos nabídnuta celá škála výhodných balení konzolí, PS VR headsetů, her i digitálních služeb.

Nahlédnutí do garáže Farming Simulator 19

Věrně reprodukované stroje.

Farming Simulator 19 (Alza.cz) vychází 20. listopadu s dosud největší a nejpůsobivější garáží plnou vozidel a nástrojů. V novém traileru níže se podívejte na více než 300 láskyplně reprodukovaných kusů zemědělského vybavení, traktorů, přívěsů a mnoho dalšího. Je to ten nejhlubší a nejkompletnější farmářský zážitek všech dob pro miliony fanoušků série Farming Simulator po celém světě.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Bethesda Softworks s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová online RPG hra Fallout 76 (Alza.cz) od Bethesda Game Studios. K dispozici je krabicově pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Hra War Thunder (Alza.cz) od společnosti Gaijin Entertainment, která byla 23. října oficiálně spuštěna ve free-to-play režimu na konzolích Xbox One a Xbox One X, nyní plně podporuje myš a klávesnici, a je tak jedním z prvních osmi titulů, které tuto funkčnost podporují.

Dvojice speciálních sad Xbox One s Battlefield V

S přiložením FIFA 19 a minulých dílů.

Společnost Microsoft uvádí v těchto dnech na trh dvojici speciálních sad konzole Xbox One (Alza.cz) s hrou Battlefield V, která oficiálně vychází 20. listopadu 2018.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje dobrodružná hra s bohatým příběhem a unikátním grafickým stylem - 11-11: Memories Retold (Alza.cz). K dispozici je krabicově pro PlayStation 4 a Xbox One.

Včerejší den nám přinesl jednu opravdu potěšující novinku. Hra Beat Saber, VR bestseller na PC, zná své datum vydání pro PlayStation VR (Alza.cz) a tím je 20. listopad.

Vzniká oficiální artbook ke Kingdom Come

250 stran nahlédne pod pokličku.

Ke světově úspěšné české hře Kingdom Come: Deliverance (Alza.cz) vzniká oficiální artbook, který nabídne obrazové materiály z největšího českého herního projektu všech dob. Knihu vydává česká herní firma Xzone v úzké spolupráci s tvůrci hry z Warhorse Studios. Do obchodů dorazí do konce prvního čtvrtletí roku 2019.

Venku jsou LEGO DC Super Villains

Poprvé za záporáka.

Vydejte se na zcela nové LEGO dobrodružství a staňte se tím nejlepším padouchem, jakého kdy vesmír viděl, ve hře LEGO DC Super-Villains (Alza.cz). Zcela poprvé budou mít hráči možnost hrát za záporáka po celou dobu hraní a provádět tak nezbedné skopičinky a rozpoutat chaos v této akční hře vytvořené ve spolupráci s DC Comics.

Všechno krásné musí jednou skončit. Vypukla válka - Zlý král vyplenil město a jeho robotičtí vojáci jsou všude. Občané byli rozděleni a někteří z nich byli označeni a donuceni vystěhovat se z domovů a žít na místě, které bylo odděleno od zbytku města obrovskou zdí. Děti naštěstí nebyly samy - měly jedno druhé. Jejich přátelství jim umožnilo žít společně, i když se je osud zdánlivě snažil odloučit. Takový je příběh hry My Memory of Us, věnované těm, kteří byli odděleni, ale podařilo se jim najít sílu se opět setkat.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností 2K s radostí oznamuje, že včera vstoupila do prodeje arkádová basketbalová hra pro celou rodinu NBA 2K Playgrounds 2 (Alza.cz).

Odstartoval program PS Plus Odměny

Bonusy pro hráče v obchodech.

Domácí pobočka Sony oznámila, že i u nás odstartoval program PS Plus Odměny, který rozšířuje řadu výhod pro členy PlayStation Plus (Alza.cz) o další prý skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů. Celé portfolio hráčských výhod naleznete na homepage zde.

Dvě nové edice Minecraftu představeny

Starter a Master Collection + bundle.

Společnost Microsoft v těchto dnech uvádí na trh nové edice populární hry Minecraft (Alza.cz), která je o stavění z bloků a výpravách za dobrodružstvím. Objevujte majestátní hory a hluboké oceány nekonečných světů, které jsou dále rozšiřovány prostřednictvím bezplatných herních aktualizací, komunitou vytvořených map, napínavých miniher a mnohého dalšího. Přežijte online s přáteli na konzolích, mobilech nebo zařízeních s Windows 10, nebo sdílejte dobrodružství v pohodlí domova na rozdělené obrazovce.

Pořadatel oficiálního Mistrovství České republiky v počítačových hrách ve spolupráci s hlavním partnerem NVIDIA tento týden oznámil šampionát ve hře PlayerUnknown's Battlegrounds (známa familiárněji jako „PUBG").

první předešlá