If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Back 4 Blood, Metro Exodus či Spyro v balíčku Stojíme při Ukrajině

Už se vybralo téměř 7 milionů dolarů.

Minulá akce od itch.io ze začátku měsíce byla zaměřena spíš na nezávislé hry, tentokrát si přijdou na své ti, kteří spíš hodlují velkým AAA titulům.

Humble Bundle totiž pořádá charitativní akci Stand with Ukraine, z níž půjde 100 procent tržeb na humanitární či záchranné operace na Ukrajině - konkrétně pro Razom for Ukraine, International Rescue Committee, International Medical Corps a Direct Relief. Zatím se podařilo vybrat za úvodní dva dny téměř 7 milionu dolarů a určitě to ještě bude stoupat.

Minimální částka vašeho příspěvku je 40 dolarů, ale dát můžete samozřejmě i více. Hodnota všech obsažených her či aplikací (celkem 123 kousků) totiž přesahuje 2500 dolarů a zatím se prodalo 150 tisíc balíčků.

Najdete v něm takové velké hry, jako teprve říjnové Back 4 Blood, starší Metro Exodus, kompilaci hopsaček Spyro Reignited Trilogy, Max Payne 3, Sunset Overdrive, dokonce i Quantum Break, Fable Anniversary či PGA Tour 2K21.

Z toho je patrné, že se organizátorům podařilo domluvit i s těmi největšími vydavateli, kteří se obvykle podobných rozdávání neúčastní.

Dalšími zahrnutými hrami jsou třeba The Long Dark, Car Mechanic Simulator 2018, série Amnesia, Satisfactory, Pathfinder, Kerbal Space Program, Endless Space 2 a desítky dalších.

Zapojit se můžete zde.

Alternativou pak je na Steamu podobný Ukrainian Indie Games Bundle, v němž je 11 nepříliš známých indie her výhradně od ukrajinských vývojářů s ukrajinskou lokalizací. Peníze půjdou na pomoc tvůrcům a jejich rodinám v těchto těžkých časech.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Back 4 Blood

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Metro Exodus

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Spyro Reignited Trilogy

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments