If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bad Company 2 nejrychlejším demem

S dvěma miliony downloadů za 5 dnů.

Studio DICE dnes oznámilo, že demo Battlefield: Bad Company 2 je na nejlepší cestě stát se tím nejrychleji stahovaným v historii EA. S více než 2 milióny kopiemi staženými z Xbox Live a PlayStation Network (kombinovaný součet) za prvních pět dní od vydání, ho tisková zpráva pasuje do "dominantní pozice na poli multiplayerových her".

Se značným ohlasem se setkala i nedávna uvolněná betaverze pro PC, když se do programu jejího testování zaregistrovaly řádově stovky tisíc hráčů.

Na základě těchto čísel EA seběvědomě tvrdí, že Bad Company 2 má všechny předpoklady stát se jedničkou roku 2010 mezi akčními střílečkami v pohledu z vlastních očí.

„Skutečnost, že ji hraje už více než 2,5 miliónu hráčů, je naprosto fantastická, když vezmeme v úvahu, že vlastně ještě nevyšla,“ říká Patrick Bach, vedoucí producent Battlefield: Bad Company 2. „Tato řekl bych až zběsilá snaha zahrát si hru s předstihem je pozitivním důkazem toho, že hráči akčních her se těší na další zážitky. Battlefield: Bad Company 2 boduje v každém ohledu. Je to inteligentní a vysoce strategická válečná akce, kterou naše konkurence jednoduše nedokáže ani napodobit.”

Battlefield: Bad Company 2 vyjde v Česku a na Slovensku 5. března 2010.

Comments