If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Báječných 6 minut z mulťáku Battlefield Hardline

Beta právě začala na PS4 i PC!

Úniky prošpikované Battlefield Hardline zakončilo EA E3 konferenci a nemělo zpočátku snadnou úlohu, avšak po konci tohoto pásma všichni jásali. Bylo totiž proč.

"Když jsme se před pár lety potkali, napadl nás námět policistů proti kriminálníkům, s novými zbraněmi a novými způsoby hraní, těch dobrých proti špatným. Vzali jsme to, co nejvíce milujete na Battlefield 3, tedy destrukci, vozidla a postavili na tom novou hru," tvrdí tvůrci. Zároveň to ale bude něco jiného než klasická střílečka, prezentací to spíš připomíná televizní drama, ačkoli jinak v jádru to je úžasná multiplayerová akce.

A opravdu. Ukázka začínala přepínáním televizních kanálů, když se náhle objevila zásadní zpráva o tom, že v takovém běžném dnu v Los Angeles se najednou něco pokazilo. Hlasatelka povídá o tom, že byl přepaden pancéřovaný vůz s penězi a že se na scéně proto objevují jednotky SWAT.

V několikaminutovém oficiálním videu z hraní mulťáku vidíme přestřelku z několika perspektiv. Auta padají z dálnice a postava se za ně jde krýt, nad vámi ční vysoké mrakodrapy downtown L.A. Silnice jsou hodně široké, více než v minulých dílech, aby se tam dalo pohodlně jezdit auty, a vrtulníky také létají až nerealisticky nízko nad chodníky. Skvělý je pohled z místa spolujezdce opancéřovaného vozu s penězi, kdy vidíte řidite, jak kroutí volantem, a před vámi jede policejní kolona. V závěru nemohou padat zřícené budovy v Levolution efektu jako v BF4.

Po skvělém pocitu z tohoto videa - bitvy ve 32 hráčích - přišli EA s opravdovou peckou, kterou si mohou zlepšit reputaci po BF4. Avizovali to jako něco, co ještě nikdy neudělali: "Už dnes spouštíme betu Battlefield Hardline, kterou si může vyzkoušet úplně každý na PC a PS4, ale nabídka je časově omezená a funguje na bázi, kdo dřív přijde, ten dříve mele."

PCčkáři nechť jdou na web Battlefield.com, který okamžitě pod náporem spadl, Na PS4 to je jednodušší, stačí, abyste šli do záložky s Battlefield 4 a tam najdete link na download bety, která na PS4 pojede v plné kráse v 60fps a 1080p.

Eurogamer už měl možnost se bety zúčastnit a zde je videopreview s dalšími záběry z této mapy High Tension, plus komentář od tvůrců:

Více o Battlefield Hardline v preview a rozsáhlém kompletním zpravodajství.

Comments