If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Baldurs Gate 3 si zahrajete v srpnu. Možná

Nový trailer + deníček o pokroku.

Jako vždy trochu rozjařený a správně poblázněný Swen Vincke, energický šéf Larian Studios, oznámil radostnou novinu, že Baldurs Gate 3 si v Early Access sami zahrajete už někdy v srpnu letošního roku.

Stane se tak na PC (Steam) a streamovací platformě Google Stadia. Ale jen možná...

... jde totiž o to, že belgické studio bylo jako všichni ostatní postiženo koronavirovou pandemií, resp. obtížemi práce z domova. Takže stihnutí tohoto termínu je podmíněno několika okolnostmi, například se musí zrychlit snímání motion-capture a některé další věci.

Pozitivem je, že už prý uzamkli obsah a vlastnosti pro Early Access, aby se mohli soustředit na jeho ladění.

Hra prý od dob PAX East učinila obrovský pokrok, což pochopíte, až ji sami uvidíte. Například se dost zlepšila vizuální stránka, což je patrné z malého srovnání, ale na grafice se bude nadále pracovat i později po srpnu.

Změn doznal také boj, jak odsýpá nebo jak ho snímá kamera, jak fungují některé související herní systémy, jak se vypráví příběh či se zlepšila integrace pravidel Dungeons and Dragons.

Příští živé vysílání Baldurs Gate 3, kde vše uvidíte, proběhne už 18. června, a diváci rozhodnou, co má Vincke hrát - zda Descent into the Underdark, nebo jestli The Murder of Dror Ragzlin.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments