If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Balení HTC Vive s Fallout 4 VR

Zvýhodněná akce i v ČR, ale...

HTC se už asi nemohlo dívat na to, jak jim Sony s PlayStation VR utíká v prodejích (až se to nelíbí jejímu šéfovi), tak se dokopalo k domluvení jedné prodejní akce.

Jedná se o hardwarový bundle headsetu HTC Vive prý "s nejočekávanější VR hrou současnosti" - Fallout 4 VR. Ta má být dle zkušeností novinářů lepším zážitkem než konverze Skyrimu do VR od téže firmy.

Čili všichni, kdo si od dnešního dne zakoupí HTC Vive na vive.com nebo na Alza.cz (ovšem cenovka 19 tisíc korun!), získají bezplatně kód v hodnotě 60 eur ke stažení titulu Fallout 4 VR, který si budou moci zahrát od 12. prosince. Podmínkou k získání klíče je věk od 18 let. Jedná se o časově omezenou akci, která nebude trvat věčně.

"Fallout 4 VR obsahuje kompletní herní zážitek se zcela novou bojovou, řemeslnou a budovatelskou filozofií plně přizpůsobenou virtuální realitě. Bethesda dodržela slib a přináší stejně rozsáhlý svět, který byl k vidění v původní hře, a současně těží maximum z pohlcujícího využití virtuální reality v pokojovém měřítku, které HTC Vive nabízí, pro dech beroucí zážitek v Pustině," sdělil Joel Breton, generální ředitel Vive Studios. "Hra s téměř nekonečným obsahem, stovkami lokací, postav a úkolů, která bude plně hratelná ve VR, je něco, co jsme chtěli přinést VR herní komunitě. Nyní jsme nadšeni, že tuto hru poskytneme novým majitelům Vive a těšíme se na spuštění hry ve Vive v prosinci."

Kdo už HTC Vive vlastní z dřívějška a mrzí ho to, může si Fallout 4 VR předobjednat a za to získat tříměsíční předplatné do aplikace Viveport zdarma.

Comments