If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ballad of Gay Tony obsahuje otevřený sex

Známá BBFC sepsala, nač se těšit.

Připravovaný datadisk ke Grand Theft Auto IV s názvem The Ballad of Gay Tony už získal své hodnocení přístupnosti u britského BBFC. Ten ke každé hře nebo filmu, které hodnotí, píše celkem obsáhlý komentář, ve kterém vyjmenovává, jaké části by mohly být závadné. A je to vždy poměrně zábavné čtení.

Samozřejmě, datadisk stejně jako pack Episodes of Liberty City, obsahující s Gay Tonym ještě The Lost and Damned, dostal přístupnost až od osmnácti let. Důvodem je "velmi sprostý jazyk" a "těžké užívání drog". BBFC konkrétně píše:

"Násilí je hlavním tématem hry, kdy postavy plní mise, které vyžadují zabíjení pro peníze a další odměny. Hráč má přístup ke spoustě zbraní včetně nožů, baseballových pálek, ke spoustě palných zbraní, samopalů, bomb a raketometů. Hráč může také srážet civilisty během jízdy vozidlem. Z lidí stříká krev, když jsou postřeleni/bodnuti a podobně. Krev zůstává na zemi, ale nejsou u postav příliš vidět způsobená zranění a nelze jim způsobit zranění ani posmrtně. Postava ovládaná hráčem má možnost zaútočit na kohokoliv, včetně nevinných okolostojících.

Hra obsahuje také nějaké sexuální scény. Sex je hodně otevřený, ale pokaždé zamaskovaný a postavy jsou při něm částečně oblečení (žádná nahá těla). V jedné scéně dostává Luis Lopez orální sex. Stejná postava se oddává sexu ještě při dalších dvou příležitostech. Například stojí u ženy, která má roztažené nohy a přiráží. Také jednu ženu ohne přes stůl a přiráží do ní zezadu."

Ano, vždy zábavné čtení.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles