If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Batman Arkham Asylum 2

Léčebna pro choromyslné se přestěhovala.

Kdyby to chvíli předtím neprokecl známý herec Mark Hamill, kterého požádali o "namluvení" Jokera do traileru, bylo by pokračování Batman Arkham Asylum největším překvapením noci. Takhle bylo zahájení Video Game Awards překvapením hlavně v tom smyslu, že nikdo nečekal oznámení tak brzo po srpnovém vydání komerčně úspěšné a vysoko hodnocené jedničky.

A tomu odpovídá i obsah traileru, z nějž se toho o náplni hry zatím moc nedozvíte. Pouze to, že léčebna pro choromyslné Arkham Asylum se přestěhovala, a tak hlídkové světlomety nyní pročesávají rovnou celé město.

Kamera pak prolétává nočními ulicemi Gotham City, kde zuří výtržnosti, hoří auta, řádí chlapíci s basebalovými pálkami v ruce a vyhazují občany z okna činžáku.

Typický Jokerův smích na pozadí jízdy autíčka z autodráhy po kolejích plynule přechází v dávení se na šéfovském křesle, odkud má ideální výhled na explodující panorama města. Asi se pořád ještě zotavuje ze závěru prvního Batman Arkham Asylum? Trailer můžete sami shlédnout zde nebo zde.

Takže si to shrňme: rychlé pokračování, větší herní prostředí, stejní vývojáři Rocksteady Studios, stejná grafika, neznámý termín a zatím pracovní název Batman Arkham Asylum 2, který nemusí být konečným: ArkhamHasMoved.com.

Comments