If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Battlefield 4 má interaktivní deštivou stránku

Vábení EA pokračuje, ale insider jim ho opět překazil.

V návaznosti na dopolední uniklé detaily před okamžikem EA spustili oficiální teaser web pro Battlefield 4.

Nachází se na této adrese a je nezvykle interaktivní tím, že pohybem myši po kapkách na skle je možné je efektně setřít, abyste odkryli artwork na pozadí. Když to zkusíme z mobilu, po pár vteřinách se kapky na vyčištěné místo znovu vrací, když tak učiníme z PC v Chrome, jsou setřené natrvalo. Má to snad naznačovat, že ve hře sehraje významnou roli déšť, jak se spekulovalo o dynamickém počasí? :)

Doprovodný text na stránce uvádí: "Odemknout grafiku ze hry Battlefield 4 - čím více fanoušků se přihlásí, tím víc prozradíme. Už 27. března zde najdete první záběry ze hry".

Zvolený překlad do češtiny bohužel znemožňuje zjistit, o čem se přesně mluví - jestli tou "grafikou" mají být screenshoty ze hry nebo jen artwork, a zda se těmi "prvními záběry" rozumí obrázky nebo to dříve slíbené video. Obojí rozsekne až návštěva konkrétnější anglické verze.

Na tomto teaser webu se jinak ukazuje stinná stránka podobných virálních kampaní plánovaných dlouho dopředu, když ten obrázek, k jehož odemčení jste motivováni přihlášením, je pouze ten samý, co unikl již v neděli.

Pravda, tentokrát jde o lehce odlišnou verzi v provedení bez světel a bez utíkajícího hrdiny uprostřed, ale i tak veškeré hrátky EA s uživateli překazil onen insider JRB, který pár minut po rozjetí webu ten cílový obrázek pustil na svém Twitteru. Mimochodem, v dálce je mlhavě vidět opět ta televizní věž z Šanghaje...

Comments