If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Battlefield 4 zůstane věrný moderní éře

Chystá se krabicová reedice trojky s DLC.

Série Battlefield příští měsíc oslaví své kulaté narozeniny a za uplynulých deset let uspokojila 50 milionů hráčů, do čehož se zřejmě počítají i testeři MP bety. Ředitel švédského studia EA DICE proto usoudil, že by nebylo špatné k této příležitosti něco málo odkrýt o čtvrtém dílu, který je na pořadu dne od červencového vyzrazení.

"Chceme s pokračováním [BF4] zůstat ve stejném zasazení, v moderní době. Jsme přesvědčeni, že to je dobrá volba pro další díl série, pro který půjde o vhodné místo a může být velmi úspěšný," řekl Karl Troedsson na dnešní prezentaci GDC Europe, čemuž se dá rozumět tak, že ve čtvrtém dílu budeme válčit ve stejném období jako minule.

S odbočkou v podobě Bad Company prý ještě neskončili a to, že nyní nemá prioritu, neznamená, že by někdy v budoucnu nemohla vzniknout.

Některé obchody mezitím začaly nabízet Battlefield 3 Premium Edition, což by v půlce září měla být re-edice základní hry společně se všemi datadisky. Kanadská pobočka Amazonu za ní chce 70 dolarů, což je vyšší než běžná cena.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments