If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozdáváme 500 vstupenek do BFBC2

Jedinečná příležitost zahrát si v pouštním městě.

S Eurogamerem máte nyní jedinečnou šanci zahrát si Battlefield: Bad Company 2 celé tři měsíce před vydáním. Ve spolupráci s Electronic Arts Czech právě začínáme rozdávat celkem 500 vstupenek do multiplayerového betatestu této vojenské akce. Přístup do bety dosud mělo možnost získat jen pár šťastlivců v soutěžích nebo předobjednávající ve vybraných obchodech.

Nyní si tuto očekávanou hru od studia EA DICE, která má ambice konkurovat Modern Warfare 2, může zdarma vyzkoušet každý majitel konzole PlayStation 3. Jedinou podmínkou pro zapojení do rozdávání je mít uživatelský účet na Eurogamer.cz, který si lze vytvořit zde, a být přihlášeni.

Nepropásněte proto tuto příležitost, která jak svým rozsahem 500 klíčů, tak technickým řešením nemá na domácích herních webech obdoby. A požádejte si co nejdříve (než budou všechny rozebrány) o svůj unikátní CD klíč, který ihned poté obdržíte.

Update 18:00: ukázalo se, že některé kódy dodané od EA DICE byly z nějakého důvodu, který neznají ani oni sami, vadné. Omlouváme se za ně za potíže. Pro jistotu nám poslali novou várku dalších 500 klíčů, které by podle našeho testování již měly být v pořádku. Zažádat o ně mohou všichni z vás, včetně těch, kteří se zúčastnili předchozího rozdávání:

Nová várka 500 dalších klíčů zde

Poslouží pouze vám jako vstupenka do PS3 betatestu BFBC2, která potrvá přibližně do Vánoc. Detailní instrukce pro instalaci hry z evropského PlayStation Store (je jedno, jestli z českého nebo britského) dostanete spolu s přiděleným klíčem. Ten nikomu neprozrazujte, jinak byste o přístup k betě nenávratně příšli.

Beta zahrnuje mapu Arica Harbour, kde se v jednom z celkem čtyř akčních multiplayerových režimů ve hře – konkrétně v tom s názvem Rush – může vzájemně utkat až 24 hráčů. Tato nová mapa vyniká vyváženým poměrem mobilního a pěchotního boje amerického útočného oddílu, který plnou silou udeří na ruskou základnu, dále postupuje pouštním městem k průmyslové zóně s konečným cílem převzít kontrolu nad celou oblastí Arica Harbour. Intenzivní souboj mezi obrněnými vozidly v úvodní fázi se postupně přesune na bedra pěchoty a hráči se tak dočkají ukázky toho nejlepšího, co tato onlinová válečná akce nabízí.

Plná verze Battlefield Bad Company 2 vyjde pro PS3, X360 a PC dne 5. března 2010 a začátkem příštího roku ji bude předcházet betatest na PC.

Comments