If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Battlefield V při startu asi jen se dvěma frakcemi

+ historické restrikce.

Pro tohle se nabízí jen dvě možná vysvětlení: buď ve studiu DICE jednoduše nestíhají, ostatně říjen není zase za tak dlouho, nebo si zbytek uměle schovávají až na podporu online služby Tides of War, která bude po vydání zásobovat novým obsahem.

Battlefield V (Alza.cz) má v době startu obsahovat jen dvě frakce (ovladatelné národy): Velkou Británii (za spojence) a Německo (za nacisty).

Ty další se zřejmě mají objevit až později ve formě zdarma šířeného DLC. Zřejmě rychlejším tempem, než jsme dosud v podobných titulech zvyklí?

Napsal to na svůj Twitter známý britský YouTuber Westie, nicméně nyní je zmíněný tweet už smazaný. Možná vyzradil něco, co ještě neměl?

Pokud by se to potvrdilo, tak byste ve hře válčili na norské mapě, ovšem bez norských vojáků, což někoho může odradit.

Oficiální účet Battlefieldu pak v reakci na dotaz jednoho fanouška upřesnil, že si hráči budou moci přizpůsobit své postavy pouze helmami a maskáči ze své frakce, což dává logiku.

"V době vydání si můžete nacistické vojáky vybavit jen jejich příslušnými předměty a spojenecké vojáky zase jen těmi jejich. V režimu Tides of War budou existovat i další historické restrikce," uvedl výrobce, který se tak asi snaží o větší realističnost.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments