If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Beta Battlefield: Bad Company 2 jen PS3

A také oznámení dema, už pro všechny.

Electronic Arts dnes oznámili, že nadcházející Battlefield: Bad Company 2 bude mít otevřenou multiplayerovou betu exkluzivně na systému Playstation 3. A začne již 19. listopadu. Až v prosinci pak bude beta pokračovat na PC verzi hry a počátkem příštího roku vyjde demo pro všechny platformy.

Beta bude obsahovat mapu Arica Harbour, ve které spolu může zápasit až 24 hráčů v jednom ze čtyř multiplayerových módů. V ní se budou dát využívat i vozidla a jde v ní o to, že americké útočné jednotky se snaží plnou silou dostat ruskou armádní základnu. Mapa bude začínat městem v poušti, pokračovat budete přes průmyslovou oblast až k Arica Harbour, kterou snažíte přepadnout.

Jak se píše v tiskové zprávě, hráči budou mít možnost otestovat "bezprecedentní akci, destrukci, válku s vozidly, hru v týmech a zcela otevřené prostředí". Pak také říkají takové ty typické věci, jakože žádná jiná hra nedokáže přenést do videoher takový zážitek z války jako Battlefield.

Zajímavé ale je, že PS3 získalo další exkluzivitu. "Je to jedinečná příležitost pro majitele Playstation 3, aby získali přístup k této hře mnohem dříve, než kdokoliv jiný," říká Rob Dyer, který má na starosti komunikaci s tiskem.

Své ke hře řekl i Patrick Bach, producent Battlefield: Bad Company 2, ale jsou to takové ty další reklamní řečičky: "Chceme nastavit nové standardy pro multiplayerovou hru. Od grafiky, přes vozidla, zbraně až k destrukčním modelům. Chceme udělat nejlepší online hru a chceme, aby si ji lidé mohli vyzkoušet během bety a z dema."

Comments