Skip to main content

Beta Company of Heroes Online končí

Zanedlouho má být odhalen nový díl.

Beta verze Company of Heroes: Online skončí 31. března 2011 a vývojáři pak mají řešit budoucnost celé série Company of Heroes. Od dnešního dne si již nelze koupit COHO Cash, ale již nakoupenou měnu utratit lze, a to až do konce bety.

Vývojáři dávají hráčům, kteří se do bety Company of Heroes: Online zaregistrovali před 1. únorem, slevu na Company of Heroes: Gold Edition, kterou si mohou koupit v online obchodě THQ jen za 4.99 dolarů.

Tvůrci se dušují, že zpětná vazba hráčů v betě výrazně pomohla v designu budoucích Company of Heroes titulů. A jeden takový se zřejmě chystá, protože moderátor s přezdívkou Thunder na oficiálních fórech hry ukončil svůj příspěvek větou: „Jsme nadšeni z toho, že již v brzké době odhalíme novou evoluci v této sérii."

Příspěvek na fórech také ujišťuje hráče v tom, že dříve oznámený patch pro Company of Heroes: Opposing Fronts a Tales of Valor je stále v přípravě, bude řešit balanc multiplayeru a bugy. Více detailů a oficiální datum vydání patche má být oznámeno později.

Read this next