If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Beta testování patche pro Dawn of War II

Nejžádanější rasou jsou mariňáci.

Relic už více než před měsícem oznámil příchod masivního patche "There is Only War" pro PC projekt Warhammer 40,000: Dawn of War II. Patch má mj. vybalancovat hratelnost produktu a rozšířit počet dostupných map o osm nových kousků. Vývojáři se v těchto dnech na oficiálních stránkách podělili o některá zajímavá čísla, vycházející z beta testování "opatchovaného" War of Dawn II.

Především tolik, že zájem herní obce o betu byl opravdu hodně velký. Průměrný počet unikátních hráčů každý den činil přes 8 tisíc. A průměrný počet online klání - v rozmezí dnů 1.-14. června, vygeneroval denně číslo přes 25 tisíc. Nejpopulárnějším módem měly být bodované skirmishe jeden proti jednomu, následované alternativou třech proti třem hráčům. Průměrná doba jednoho skirmish klání pak měla trvat cca 15 minut.

Nejoblíbenější rasou se stala marína - Space Marines, na opačném konci stála aliení rasa Tyranidů. Nejpopulárnější mapou byla Siwal Frontier (2p), z nových přírůstků pak Calderis Refinery (2p) a Angel Gate (6p). Uvedené následně vývojářům poskytuje potřebné vodítko pro eventuální návrhy budoucích map, které by pak mohly být více žádané. Každopádně se ukázalo, že cestu k hráčským srdcím si mohou najít také mapy vytvořené samotnými hráči.

Zde připomenutý patch "There is Only War" by se měl v brzké době objevit na PC ke stažení.

Comments