If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Betatest Battlefieldu 3 právě začal

Uvnitř obrázky z menu.

Úderem dnešní 14. hodiny odpolední se otevřel multiplayerový betatest Battlefield 3 skupině hráčů s přednostním přístupem. Tedy těm, kteří vyhráli v soutěžích nebo na to získali nárok díky limitované edici Medal of Honor či předobjednávkou z Originu.

"Na Xboxu a PC budou majitelé limitované či Tier 1 edice Medal of Honor podrobně instruováni emailem, který bude obsahovat nejen kód k přístupu do bety, ale také návod, jak správně postupovat. Na PS3 je vše mnohem jednodušší, protože tam se jim hra automaticky objeví na PlayStation Store," upřesnil postup zástupce EA Czech.

Pokud vám e-mail ještě nepřišel, neplašte se, nic se neděje, pouze jsou kódy rozdistribuovány postupně, což nějakou chvíli trvá, ale nemělo by to zabrat déle než pár hodin. Soubor s PC betou ke stažení má 3,5 GB.

Pro všechny ostatní zájemce se betatest na Originu otevře ve čtvrtek 29. září odpoledne, čili za necelých 48 hodin. Více informací o obsahu a funkcích v této hratelné ukázce BF3 v tomto článku.

Eurogamer se bude pokrytí této významné události patřičně věnovat. Připravujeme textové dojmy i videopreview z bety, brzy si přečtete zajímavou reportáž z Dnů NATO v Ostravě, jak se na hru dívají piloti skutečných stíhaček, dále ohlédnutí za historií série Battlefield se švédskými vývojáři, turnaj redaktorů Eurogameru proti čtenářům atd. Je toho tolik, že na vše skoro ani nestačí dny do vydání plné verze hry koncem října :)

Jaké ve vás MP betatest zanechal dojmy? Podělte se v diskusi...

Comments