If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bethesda: Na grafice vždycky záleží

A kdo tvrdí opak, lže.

Všichni říkají, že u her na grafice zase tolik nezáleží. Důležité jsou jiné věci. Bethesda je ale přesvědčena, že na grafice sakra záleží.

Peter Hines, šéf Bethesdy, se na toto téma rozpovídal s časopisem Official Xbox Magazine. "Je hodně lidí, kteří říkají, že na grafice nezáleží. Většinou jim prostě řeknu - lžeš."

Podle Hinese je důležité, aby hra dobře vypadala. Dobrá grafika totiž utváří takový dojem, abyste se do hry ponořili. Se Skyrim se snaží, aby se hráč ponořil jak jen to bude možné.

Pak je tu ale ještě další věc: grafika prodává hry. "Když si někdo vybírá hru, listuje třeba časopisem a zastaví se na té stránce, kde vidí u hry hezké obrázky. Řeknou si 'to vypadá úžasně' nebo 'to mě vůbec nezajímá'. Musíte mít něco, co zaujme hned na první pohled." Hines také vysvětlil, proč v reklamách na Fallout 3 ukazovali výhradně akci a ne RPG prvky. "Musíte ukázat to, co dobře vypadá."

Podle něj když lidi uvidí u hry dobrou grafiku, hned si řeknou, že to vypadá úžasně a ti lidé začnou na to konto pátrat, co je to vlastně za hru.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments