If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bethesda pracuje na novém MMO

Ambiciózní projekt ve stylu WoW.

Díky současné soudní při mezi Bethesdou a firmou Interplay (nejenom) o práva na Fallout MMO, vyplavaly na světlo některé další, hodně zajímavé informace. Bethesda má totiž podle všeho pracovat na novém MMO ve stylu World of Warcraft.

Hra má být v plném vývoji už od roku 2007, investovat se do ní měly desítky a desítky milionů dolarů a podílet se na ní má okolo jednoho sta lidí. Bethesda svůj projekt cílí na trh pro příští rok a chce jej udržet v co největším utajení před svými konkurenty, ať již jde o samotný Interplay či Blizzard.

Téměř jistě nepůjde o Fallout MMO, nabízí se tak mnohem spíše otázka, jestli by nemohlo jít o online expanzi v rámci jejich populární TES série. Za pozornost v téhle souvislosti ještě stojí info, že mateřská společnost Bethesdy - Zenimax, otevřela MMO divizi, v jejímž čele je producent dřívějšího fantasy MMO Dark Age of Camelot - Matt Firor.

Chytřejší o novém MMO od Bethesdy budeme snad již letos, nicméně celou kauzu můžete sami zkusit sledovat např. skrze tyto stránky.

Tagged With

Comments