If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bezejmenné RPG se zombíky

Od scénáristky Neverwinter Nights 2.

Začátkem měsíce byl spuštěn oficiální web nového herního studia Double Bear Productions, které založil Brian Mitsoda (ex-Black Isle a Obsidian). V týmu působí také designérka Annie Carlsonová, která se podílela na scénáři/dialozích datadisku Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir. A firma už také pracuje na první hře.

Té se zatím přezdívá "zombie RPG", čili zatím ještě nemá hotový název. Odehrávat by se ale mělo během nějakého společenského konfliktu, kdy se mezi lidmi rozšíří neznámá infekce. Autoři okolní dění přibližují jako "něco mezi hurikánem Katrina, filmem Children of Men nebo Dawn of the Dead".

Infekce začne všechny samozřejmě rázem začne měnit v zombíky. Sice pomalé, ale přesto smrtící, tedy pokud si je necháte dojít až k tělu - vaším cílem tedy bude se jim po celou hru vyhýbat.

Herní styl se má zaměřit na přežití, hledání potravy/pití, průzkumu terénu či interakci s dalšími přeživšími, které budete muset sjednotit a společnými silami si postavit jakýsi úkryt před mutanty.

Hra má také ústit v několik závěrů, tzn. podle vašich rozhodnutí se odehrají určité události/objeví nějaké postavy. Více zatím není známo.

Tagged With

Comments