If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bezprecedentní nával her ve 2016, slibuje Sony

Prý budete rádi, že PS4 máte.

Jako by čelní představitelé japonského gigantu čerpali z nějaké interní kuchařky, která radí: Na konci roku se vždy omluvte za nedostatek exkluzivit a slibte hory doly na ten příští. Ostatně podobné to bylo před rokem po DriveClubu a nepříliš vydařeném podzimu 2014.

Nyní vyrukoval prezident studií Sony se sloganem, který se bude jistě krásně vyjímat v novinových titulcích: "2016 bude rokem, kdy si sami sobě povíte, že jste moc rádi, že vlastníte PlayStation 4".

Proč, ptáte se? Pozítří prý odstartuje rok, kdy vás zasype "bezprecedentní nával velkých her pro PS4". Shuhei Yoshida sice nejmenoval žádné konkrétní, ale nepochybně to souvisí s tím, že spousta PS4 exkluzivit původně cílených na 2015 nechtěně sklouzla o rok dál - ať už jde o Uncharted 4, No Man's Sky či starý rest The Last Guardian - takže se jich logicky sejde více, než mělo.

Jeden z šéfů zábavní divize Sony navíc připomíná, že bude na trh uvedena jejich virtuální realita PlayStation VR, která prý naláká spoustu dalších lidí. Současně přiznal, že kolem VR je prozatím jen malá komunita, každý každého zná, ale je prý skvělé vidět takové nadšence do nových technologií. Slovy, že "rok 2016 bude stimulovat kreativitu do budoucna", vlastně navázal na nedávné děláni si alibi od zakladatele Oculus Rift.

Tagged With

Comments