If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

BioWare: Mass Effect 3 bude ještě lepší

Druhý díl zatím generuje skvělé výsledky.

Šéf BioWare - Ray Muzyka, pro server CVG prohlásil, že to nejlepší je teprve před námi. Jeho slova se přitom týkala plánovaného třetího dílu úspěšné RPG série Mass Effect.

"Každá naše hra je lepší, než ta předcházející. Myslím, že náš tým přišel na to, že pokud něco děláme dobře, vrátí se nám to skrze prodeje a úspěch u kritiků, což nás podněcuje k dalším velkým věcem." Muzyka současně zmínil, že nepředpokládal, jak náročný bude druhý díl. "Ale pokud by to nebylo obtížné, nestálo by to za námahu. Naše nejlepší práce je pořád před námi."

Stojí za pozornost, že Mass Effect 2 zaznamenal v prvním týdnu po svém uvedení na celosvětový trh přes dva milióny prodaných kopií a dosáhl průměrného hodnocení od recenzentů 96/100. Stal se tak druhou nejlépe hodnocenou hrou všech dob na platformě Xbox 360. Celkově pak posbíral na 40 absolutních známek, na 30 ocenění redakcí herních médií a dostal se na obálky více než 20 magazínů na celém světě.

Přičemž hra se, v počítání předešlého týdne, propracovala také do čela nejprodávanějších her na britském trhu a to po pouhých dvou dnech. Prodeje byly takřka dvakrát tak vyšší na konzoli X360 a téměř třikrát lepší v případě PC verze, než tomu bylo předtím u prvního dílu.

Tagged With

Comments