If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bioware představuje Cerberus Network

Síť integrovaná do Mass Effect 2.

The Cerberus Network je název portálu, který bude integrovaný ve hře Mass Effect 2 a má zajistit, že hráči budou mít zájem o hru ještě dlouho po jejím vydání.

Hráči přístup do sítě odblokují kódem, který dostanou k dispozici v krabicové i digitální verzi hry. Pokud byste případně měli hru z bazaru a klíč už byl použitý, máte ještě jednu možnost – zakoupit si odblokovávací klíč zvlášť.

„The Cerberus Network výrazně rozšiřuje vesmír Mass Effectu 2,“ říká Ray Muzyka, spoluzakladatel Bioware. „Jsme velice potěšeni, že fanoušky Bioware a Mass Effectu takto můžeme odměnit tím, že jim přes síť budeme nabízet nový obsah.“

Hráči, kteří se přihlásí do The Cerberus Network, získají první DLC balíček 26. ledna. V balíčku budou nové mise a předměty do hry. V jedné z těchto misí potkáte také Zaeeda, nájemného zabijáka, kterého si budete moct přidat do party (psali jsme o něm dříve).

V dalším DLC, který by měl vyjít o něco později, zase získáte možnost ovládat Hammerhead, tank do terénu, se kterým se budete moct projíždět po planetách. Spolu s tím samozřejmě ve hře přibudou také nové mise a další nové předměty.

Jak už jsme dříve uvedli, zdá se, že minimálně první DLC, který bude k dispozici již při spuštění prodeje hry, by měl být zcela zdarma.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles