If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

BioWare přemýšlí o odbočce série Mass Effect s Garrusem

Mluví ale i o takových postavách jako Aria nebo Javik.

Casey Hudson, Mac Walters, Dusty Everman, Mike Gamble a Preston Watamaniuk z BioWare si povídali s lidmi z časopisu Official Xbox Magazine a naznačili nám, jakých her se značkou Mass Effect bychom se mohli ještě dočkat. Přišlo by jim totiž zajímavé udělat hry podle některých vedlejších postav z Mass Effect trilogie.

"Je spousta věcí v Mass Effect vesmíru, o kterých by se dalo vyprávět," říká Casey Hudson. "Bylo by senzační udělat něco, co by nemělo nic společného s hlavní příběhovou linkou. Například příběh o detektivovi na Citadele. Nebo něco o čase, kdy pracoval Garrus ještě pro C-Sec."

Pro hru s Garrusem v hlavní roli by byl také Everman. "Ačkoli je jedním z největších přátel Sheparda, Garrus má také osobní cíle. Kdo by nechtěl vidět další dobrodružství této postavy?"

Watamaniukovi by se zase líbila hra "zaměřená na brutální souboje kroganů, která by byla postavená na soubojích na blízko". Walters by chtěl hru o trochu jiné postavě než ostatní. "Aria. The Illusive Man. Kai Leng. Ten seznam může pokračovat. Myslím, že každá z těchto postav by mohla mít úspěšnou spin-off sérii."

Mike Gamble by chtěl zase vidět hru o Javikovi, DLC postavě z Mass Effect 3. "Znovu se podívat na Javikův příběh by bylo senzační. Je posledním členem vyhynulé rasy a mohl by vyprávět spoustu příběhů z minulosti. A usmiřovat se se svým postavením v nové galaxii."

BioWare Edmonton, kteří stáli za trilogií Mass Effect, v současnosti dělají na nové herní značce, ale Casey Hudson zůstává jako producent u dalšího Mass Effect titulu. Na něm se pracuje v BioWare Montreal.

Tagged With

Comments