If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Black Ops 2, Medal of Honor v přestříhaných trailerech

Pro finále Ligy mistrů oba vyznávaly recyklaci, i když...

V reklamních přestávkách během včerejšího finále Ligy mistrů s překvapivým koncem (fotbal je někdy krutý až nespravedlivý, když i vítězové byli při přebírání poháru viditelně zaskočení a muselo se jim honit v hlavě, že po probráněných dvou posledních zápasech to není příliš zasloužené) si na zahraničních stanicích odbyly televizní premiéru dvě podzimní střílečky. Jak se dalo důvodně předpokládat, v obou případech se bohužel nejedná o plnohodnotné nové trailery, nýbrž jen silně zrecyklovaný obsah z dřívějška.

Každopádně ten přestříhaný z Call of Duty: Black Ops 2 je oproti tomu ze začátku května mnohem povedenější. V poloviční délce má svižnější tempo aneb projevilo se, že střihač získal měsíc času na vymazlování navíc. Také nepoužívá některé nepovedené fragmenty toho původního, má už nějaký závěr a především tu a tam přidává asi tak deset nových ukázek z xboxové verze hry - například ruský vrtulník, který to v otočkách naboří do skály, nebo létající sondy quadrotor na pozadí jakéhosi asijského stromu:

To trailer z konkurenčního Medal of Honor: Warfighter je zrecyklovaný znatelně více. Že by si EA zaplatili drahý reklamní prostor v televizi jen kvůli tomu, aby se vyrovnali svému odvěkému vzoru komerčního úspěchu, aniž by sami chtěli přinést něco opravdu nového?

Zrecyklované video z Medal of Honor: Warfighter

Ať se budete snažit sebevíc, oproti dubnovému videu z noční evakuační mise na zatopených Filipínách neuvidíte lautr nic dalšího (pouze jinak poskládané pasáže), možná zčásti i kvůli tomu, že převážnou většinu náplně opět tvoří černočerná tma. A raději se nebudeme pouštět do spekulací, k čemu má ta přítomnost tmy v takovém prvním odhalovacím traileru sloužit, ale rádi se na E3 předváděčce v Los Angeles již za dva týdny necháme usvědčit z omylu!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments