If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blitzkrieg 3 v Deluxe edici v češtině za týden

Krabicovka od Comgadu.

Real-time strategie, která na Steamu digitálně vylezla už začátkem letních prázdnin, se s odstupem dostane na trh i v krabicové verzi za 749 Kč (Alza.cz). A vlastně to ani nemusí tolik mrzet, protože aspoň teď už nesoupeří se Sudden Strike 4, též z období druhé světové války.

Provázet to bude hned několik bonusů. Jednak čeština, kterou dnes na Twitteru potvrdil lokalizační manažer Comgadu, Filip Ženíšek:

Blitzkrieg 3 navíc u nás bude rovnou v Deluxe edici, která obsahuje speciální singleplayerové mise (s kolejovkou Dora, mise s raketou V-2, mise s nukleárním reaktorem), další velitele (Konstantin Rokossovsky, Erich von Manstein, Bernard Montgomery) a další bojová vozidla (maskovaný tank T-34-76, těžký tank M6, Sturer Emil). Tohle vše jinak stojí v Digital Deluxe upgradu 20 eur, avšak v krabicovce to máte za shodnou cenu jako standardní digitální edice (30 eur).

Xzone uvádí vydání v ČR příští úterý, 10. října - stejně jako stránky Comgadu, kde je zmíněn i poslední bonus - přiložení plných her Blitzkrieg 1 a 2.

Tagged With

Comments