If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blíží se demo hry Darksiders

A devadesát minut hraní!

THQ oznámili příchod dema pro jejich akční adventuru Darksiders, která je od začátku roku k mání na konzolích PS3 a X360.

V demu dostanete příležitost prozkoumat celý první dungeon ze hry - Twilight Cathedral. Zde pak můžete čekat řadu puzzlů a také dalšího vybavení k nalezení, což se může posléze hodit pro střet s finálními bossy - démonickým Jailerem a okřídleným Tiamatem. V THQ tvrdí, že kompletace dema zabere průměrnému hráči okolo 90 minut (!), což tedy nezní vůbec špatně. Generální manažer Vigil Games - David Adams, při téhle příležitosti prohlásil:

"Chceme dát hráčům skutečnou představu o variabilitě hry a tak namísto standardních 20 minut nabízíme rozlehlou úroveň a současně tak odhalujeme skutečnou podstatu hry." Hry, která na našich stránkách získala solidních 7/10 a v zahraničí si vedla podobně. Přiměřený byl i komerční aplaus, Darksiders se v USA za měsíc leden dostal mezi deset nejžádanějších titulů, neboť jenom X360 verze se prodalo přes 170 tisíc kusů.

Zbývá ještě říci, že demo Darksiders se objeví na PlayStation Network (pro PS3) a Xbox Live (pro X360) dne 25. února. Pokud stále nejste přesvědčeni ohledně koupě, je tu vítaná příležitost zjistit to na vlastní gamepad.

Tagged With

Comments