If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blizzard potvrdil práci na další MMO Titan

První oficiální potvrzení spekulací.

Od té doby, co z čínské pobočky unikly tajné materiály s plánem vydávání her Blizzardu, spekuluje se o tajemném MMO s pracovním názvem Titan, což by měl být nástupce World of Warcraft nové generace. Teď jeho existenci Blizzard oficiálně potvrdil, čímž vlastně potvrdil i pravost uniklých dokumentů.

V dokumentu stálo, že Titan by měl být připraven do prodeje v roce 2013. Server Destructoid se tedy během víkendového Video Game Awards zeptal na tyto spekulace přímo producenta Franka Pearce. A ten mu, dost překvapivě, existenci Titanu potvrdil.

"Titan je..., média by o něm vůbec neměla vědět. Jde o naši další MMO a začali jsme o něm mluvit teprve málo. Zmiňujeme jej jen proto, že se pro jeho vývoj snažíme najít ty nejlepší talenty," řekl, možná trochu nechtěně.

O samotné hře není příliš známo, kromě toho, že by neměla mít vůbec nic společného s World of Warcraft. Už počátkem tohoto roku prozradil Mike Morhaime z Blizzardu: "Pracujeme na druhé MMO. Měla by to být MMO další generace. Nejde o pokračování World of Warcraft - chceme udělat něco úplně jiného."

Také řekl, že se nesnaží WoW nahradit - nová MMO může existovat paralelně s WoW, aniž by si vzájemně konkurovaly.

Tagged With

Comments