If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bloodrayne 1 a 2 dostanou vylepšené PC verze

Terminal Cut + teaser.

Jednat se o spekulované Bloodborne, bylo by určitě nadšení mnohem větší. Takhle to je jen další z nekonečného zástupu her, které se objeví ve vylepšené edici, ačkoli to tentokrát přímo nesouvisí s novými konzolemi (to možná až později?).

Ziggurat Interactive vezmou první a druhý díl upírské third-person akce z let 2002 a 2004, aby je povznesli na Terminal Cut verze. Nezvyklý název čerpá z názvu studia Terminal Reality, které se o předělávky postaralo.

Fajn je, že majitelé základních verzí her dostanou novou edici bezplatně, jakmile se 20. listopadu objeví na GOG či Steamu.

Podporováno bude rozlišení 4K, s vylepšeným renderováním s antialiasingem a hezčími filmečky.

Engine her prý byl překopán, aby uměl nekompresované textury, nasvícení (přímo na úrovni enginu), efekty pro vodu, mlhu, stíny či odrazy. Vedle toho přibude širší podpora různých moderních ovladačů (XInput) a celé to bude optimalizováno pro chod na Windows 10.

Celé to je takový předvoj pravděpodobného pokračování série, protože firma v tiskovce uvedla toto: "Fanoušci po nás chtěli vědět, co se se sérií stane dál. Jsme proto potěšeni, že můžeme zatím ukázat remastery prvních dvou dílů."

Comments