If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Blur je začátkem velké série

Takový byl plán již od počátku.

Akční závody Blur mají být začátkem velké série, jak tvrdí Nick Davies z Bizzare Creations.

Na otázku, jestli bude pokračování, odpověděl Davis zcela jasně: „Takový je plán, jo. Konkrétně v Blur týmu nedělám, tak za ně nemohu mluvit, ale v plánu vždycky bylo udělat tu nejlepší závodní sérii. To vám říct mohu.“

Blur se ale přes své kvality zatím příliš dobře neprodává. Vydání padlo nešťastně na dobu, kdy vychází velmi podobný Split/Second a nepodobný, ale stále závodní titul Mod Nation Racers.

Novinka od Bizzare Creations má zatím na kontě něco málo přes 300 tisíc prodaných kusů celosvětově, pro obě dvě konzole. Což je výsledek poměrně slabý, ale Davis to obhajuje:

„Abych byl upřímný, myslím si, že to zrovna bylo docela nabité období pro závodní hry. Hra ale získává skvělá hodnocení a je velmi populární. Myslím, že prodeje nebudou příliš klesat. Multiplayer hru udrží nad vodou hodně dlouho a myslím, že se k němu lidé budou vracet znovu a znovu, i dlouho poté, co už ostatní hry budou v bazarech.“

Bizzare tak nyní pracují oficiálně na 3rd person střílečce James Bond Bloodstone a už se jistě také kutí další Blur. Pokud bude mít ale podobné prodeje jako díl první, mohlo by to znamenat konec onoho plánu pro velkou sérii.

Tagged With

Comments